Градус виборчої кампанії різко підвищується: бойовики в балаклавах намагалися зірвати зустріч Олександра Вілкула з жителями Мангуша - ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Градус виборчої кампанії різко підвищується: бойовики в балаклавах намагалися зірвати зустріч Олександра Вілкула з жителями Мангуша - ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Влада за допомогою підконтрольних їй бойовиків посилила тиск на єдиного кандидата від реальної опозиції. У п'ятницю, 1 лютого, близько 50 радикально налаштованих молодиків у камуфляжі та балаклавах захопили будівлю ДК в селищі Мангуш Донецької області до того, як почалася зустріч кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – Партії миру та розвитку Олександра Вілкула з жителями селища. Це перший напад на кандидата в Президенти під час нинішньої виборчої кампанії в Україні.

Молодики увірвалися у фойє будівлі та стали виштовхувати людей на вулицю. Потім вони заблокували входи до приміщення, після чого знищили всю агітаційну продукцію. Присутні під час захоплення правоохоронці бездіяли, не зробивши абсолютно нічого для захисту людей від свавілля бандитів.


Олександр Вілкул не злякався радикалів, разом з прихильниками захистив людей від нападників і провів зустріч з місцевими жителями на вулиці.

«Радикали захопили будівлю, і аргумент у них був один: нас більше, і ми вас не пустимо. Їх там дійсно було багато, але істотно менше, ніж жителів Мангуша, які прийшли на зустріч... Я дуже вдячний всім людям, які прийшли до мене на зустріч. Ніхто не розійшовся, не дивлячись на таку мінусову погоду, і ми провели її на вулиці, а я відповів на всі питання. Я вдячний такій величезній підтримці людей, яку тут відчув. І насправді, перемога буде за нами», – так прокоментував інциндент Олександр Вілкул.


«Для мене ці радикали – ніякі не патріоти, нехай вони навіть 100 вишиванок одягнуть собі на голову, тому що вони розколюють нашу країну. А я за те, щоб її об'єднати. І всі люди за те, щоб об'єднати нашу країну, а не розколювати», – зазначив кандидат в Президенти.

Усвідомивши, що план зриву заходу провалився, радикали вийшли з приміщення захопленого ДК, зробивши ще кілька спроб перешкодити проведенню зустрічі. Однак, будучи в явній меншості, на цей раз вони обмежилися вигуками гасел.

Олександр Вілкул зазначив, що ані владі, ані її кишеньковим штурмовикам не вдасться змусити його звернути з обраного шляху. «Їх мета – розруха і війна. Моє завдання – повернути мир, відновити економіку і забезпечити добробут усім українцям», – підкреслив опозиціонер.


01 лютого 2019 16:31
'site2018:subscribe.form' is not a component