Перерахунок голосів підтвердив перемогу Вікторії Гриб на 105 окрузі

Перерахунок голосів підтвердив перемогу Вікторії Гриб на 105 окрузі

У Луганській області 105-му окрузі відбувся перерахунок голосів на спірній дільниці №405. Згідно з даними оригіналу протоколу тут, як і на інших дільницях (і в цілому в окрузі), перемогла представниця ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторія Гриб. Друге місце посів брат Віктора Медведчука, представник «Опозиційної платформи - За життя» Сергій Медведчук.

Команда Медведчука поставила під сумнів та вирішила оскаржити вибір громади, ініціювавши на цьому окрузі перерахунок голосів. За інформацією наших представників, команда Медведчука ставила завдання за підсумками перерахунку штучно зменшити кількість голосів, відданих за Вікторію Гриб, а саме – не зарахувати бюлетені з печаткою, галочкою, яка погано проглядалася та галочкою, яка виходить за межі квадратика тощо.

Однак такими бюлетенями виявилися бюлетені на підтримку Медведчука. Їх виявили 4 штуки. В результаті початкові результати голосування на даній ділянці підтвердилися: за Вікторію Гриб проголосували 382 людини, за Сергія Медведчука - 241. Це була остання спірна ділянка в одномандатному окрузі, і об'єктивна перемога Гриб підтверджена ще раз і тепер остаточно.

Ми закликаємо представників Сергія Медведчука прийняти вибір людей, визнати очевидну перемогу Вікторії Гриб та відмовитися від штучного затягування оформлення результатів волевиявлення жителів округу. Ми також звертаємося до міжнародних спостерігачів і правоохоронців із закликом приділити особливу увагу захисту чесних результатів виборів на 105-й окрузі, поставивши під сумнів зафіксовану протоколами ДВК перемогу Вікторії Гриб.


24 липня 2019 12:39
'site2018:subscribe.form' is not a component