Павлов – Авакову: Не зважайте на істерику мракобісів типу в'ятровичей і поверніть Кривому Рогу бойові прапори

Павлов – Авакову: Не зважайте на істерику мракобісів типу в'ятровичей і поверніть Кривому Рогу бойові прапори

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Костянтин Павлов закликав міністра МВС повернути Кривому Рогу бойові прапори військових частин, які визволяли місто від нацистів.

Костянтин Павлов розповів, що в 2018 році в Кривому Розі після урочистих заходів на честь Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників з міського краєзнавчого музею за надуманою справою було вилучено і вивезено в невідомому напрямку справжні бойові прапори частин, які визволяли місто від нацистів.

«Ці прапори – священна реліквія для сотень тисяч криворіжців, як воїнів-визволителів, так їх дітей, онуків та правнуків. І, незважаючи на істерики мракобісів типу в'ятровичей, ці прапори на міських урочистостях з гордістю несли і герої-гвардійці нашої частини Національної Гвардії України 3011. Тієї частині, бійці якої з перших днів виконують свій обов'язок в зоні АТО і захищають Україну», – розповів опозиціонер. «Тому ми вимагаємо, щоб ці історичні реліквії – бойові прапори частин, що воювали за нашу землю і звільняли не лише Кривий Ріг, а й багато інших міст України були негайно повернуті криворіжцям!» – наголосив Костянтин Павлов.

За його словами, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не дозволить стерти з пам’яті подвиг народу на шляху до Перемоги. «За кілька днів мільйони українців святкуватимуть День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це якщо офіційно, а неофіційно, по-народному - День Перемоги у Великій Вітчизняній війні 9 Травня! Це свято дійсно об'єднує мільйони людей по всій країні. Об'єднує різні покоління. Тому що це свято народу-переможця і нас – нащадків переможців над нацизмом! Щоправда в останні роки не тільки це свято, але і сам подвиг народу намагалися не тільки замовчати, але і взагалі стерти з пам'яті, підмінити поняття, переписати історію. Не вийшло і не вийде! З усією країною, в містах України ми пройдемо 9 травня Маршем миру - маршем нащадків переможців», – наголосив Павлов.
24 квітня 2019 12:33
'site2018:subscribe.form' is not a component