ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – політична партія номер 1 у бюлетені

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – політична партія номер 1 у бюлетені

Центральна виборча комісія провела жеребкування черговості внесення назви політичних партій до виборчого бюлетеня на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019.

Так, політична партія ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК отримала № 1 у виборчому бюлетені.

Виборчий список ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ був сформований та затверджений на IX з'їзді партії 10 червня 2019 року. Список очолив народний депутат Євгеній Мураєв.

За його словами, команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому скликанні парламенту забезпечить представництво всіх регіонів України.

Головне завдання партії – повернути в Україну мир, нова індустріалізація, розвиток економіки та підвищення рівня життя людей.

«Наші цілі та завдання – зрозумілі. По-перше, забезпечити представництво регіонів у Верховній Раді, відзначити ті псевдореформи, якими влада буквально влаштувала геноцид в нашій країні. А найголовніше - закласти базу для розвитку нашої держави. Як це робити - ми знаємо, в нашій команді мери міст, за якими стоять мільйони наших громадян, вони знають, що треба робити на місцях. А також дуже грамотні менеджери, керівники підприємств, для яких індустріалізація та робочі місця - це не порожній звук», - зазначив Євгеній Мураєв.


26 червня 2019 15:15
'site2018:subscribe.form' is not a component