Фонд Бориса Колеснікова відкрив освітній проект «Морська справа 2019» з поїздкою переможців у Нідерланди

Фонд Бориса Колеснікова відкрив освітній проект «Морська справа 2019» з поїздкою переможців у Нідерланди

15 травня в Національному університеті «Одеська морська академія» благодійний Фонд Бориса Колеснікова урочисто відкрив освітній проект «Морська справа 2019». Конкурс покликаний залучити студентів морських вишів з усієї України в активний навчальний і творчий процес, мотивувати їх, ознайомити зі світовими досягненнями і налагодити двосторонній діалог з експертами галузі. На переможців проекту чекає поїздка у Нідерланди, на міжнародну профільну виставку Europort 2019. 

Взяти участь у проекті можуть студенти всіх спеціальностей, пов'язаних з кораблебудуванням, морським і річковим транспортом, а також молоді фахівці до 25 років включно. Всі бажаючі повинні подати заявку на участь до 5 вересня за посиланням.

Конкурс складатиметься з трьох відбіркових етапів: вирішення задач із точних наук, тестування з технічної англійської мови та презентації власного проекту перед експертами галузі. 

Оцінювати знання і творчі роботи конкурсантів будуть члени журі: Ігор Сафін - директор крюїнговою компанії «В.Шіпс Україна», капітан далекого плавання, кандидат технічних наук; Олена Тимощук - директор Інституту водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій; В'ячеслав Кисловський - генеральний директор Асоціації «Всеукраїнське об'єднання крюїнгових компаній», капітан далекого плавання, почесний працівник Водного транспорту України; Ілля Тихонов - помічник директора Київського тренажерного центру підготовки, перепідготовки та підтвердження кваліфікації фахівців водного транспорту, капітан далекого плавання, кандидат технічних наук.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков привітав студентів зі стартом проекту, побажав їм успіхів і перемоги в нелегкому інтелектуальному змаганні. «Наші конкурсанти - це молода еліта, яка завтра буде представляти Україну у всіх флотах світу. Проект «Морська справа» є відмінним професійним стартом для молоді, яка хоче заявити про себе, авторські розроби і стартапи, отримають оцінки та поради від професіоналів. Участь в нашому конкурсі - це інвестиція в своє майбутнє і, звичайно, в майбутнє країни, тому запрошую всіх бажаючих приєднатися до нашої ініціативи», - зазначив Борис Колесніков. 

Тридцять переможців «Морської справи 2019» в листопаді відвідають міжнародну виставку річкових і морських перевезень, портових і морських технологій і обладнання Europort 2019 у Нідерландах. В рамках поїздки вони побувають на майстер-класах зарубіжних фахівців, поспілкуються з представниками флагманів світового кораблебудування і перевезень. На форумі юні моряки ознайомляться з трендами, тенденціями і новинками світової морської і річкової галузі.

«Я твердо вирішив брати участь у конкурсі, в першу чергу, щоб перевірити свої сили. Моя мета - поїздка в Роттердам. Попереду є три літніх місяці, щоб позайматися, підтягнути спеціалізовану англійську лексику, обміркувати бізнес-проект. Знаю, що зайвих знань не буває. Україні потрібні класні фахівці, і я маю намір використовувати всі можливості, щоб отримати новий досвід і професійні знання», - розповів Юліан Желіховський, студент Національного університету «Одеська морська академія».

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова реалізує проект «Морська справа» вдруге. У 2018 році в ньому взяли участь 605 студентів з 15 транспортних і морських вишів України. Переможці проекту побували на міжнародній виставці суднобудівної промисловості і морської справи Posidonia 2018 у Афінах. Отриманий в поїздці досвід конкурсанти застосовують при написанні дипломних і наукових робіт, у виробничій практиці і роботі.

 


15 травня 2019 16:57
'site2018:subscribe.form' is not a component