Залиште в спокої «мову» і пакуйте валізи: Олексій Білий зажадав від коаліції зняти з розгляду мовний закон

Залиште в спокої «мову» і пакуйте валізи: Олексій Білий зажадав від коаліції зняти з розгляду мовний закон

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олексій Білий закликав Верховну Раду відмовитися від розгляду дискримінаційного мовного законопроекту. За словами політика, крах Петра Порошенка на президентських виборах показав, що українці втомилися від риторики ненависті та ворожнечі. «Три чверті українців вказали Порошенко на двері. Який ще сигнал потрібен Верховній Раді, щоб стати розсудливою?» – заявив Олексій Білий.

«Цей парламент був обраний у 2014 році, як і президент Порошенко. З тих пір політичні погляди й уподобання українців істотно змінилися. Але в основі коаліції як і раніше – «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт». Що думає народ про Порошенка, ми побачили в неділю. Про «Народний фронт» сьогодні взагалі ніхто не думає, тому що рівень його підтримки – на межі соціологічної похибки. Чому в такому разі ці політичні «лузери» продовжують нам диктувати свій порядок денний?» – здивувався народний депутат.

На думку Олексія Білого, членам коаліції сьогодні потрібно не мовою займатися, а задуматися про своє політичне майбутнє. «З мовою все буде добре, – запевнив Білий, звертаючись до членів коаліції. – Вам би краще починати пакувати валізи, тому що восени нікого з вас в парламенті вже просто не буде».

За словами опозиціонера, останні півтора місяці парламент не займається нічим, крім розгляду мовного закону. «Це нонсенс в країні, де п'ять років триває збройний конфлікт, де мільйони живуть за межею бідності, де мільйони виїжджають за кордон, щоб заробити грошей, бо нічим годувати дітей», – додав парламентарій.

Олексій Білий закликав Верховну Раду відмовитися від розгляду дискримінаційного мовного законопроекту і перейти до розгляду антикризового пакету законопроектів, який ініціював ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

«Сьогодні в парламенті знову присутні всього кілька десятків депутатів. Цей «цирк» неможливо назвати повноцінним розглядом закону. Всі правки, які пропонує ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, відхиляються. Я взагалі вважаю, що цей закон потрібно знімати з порядку денного. Він не має нічого спільного з демократією, про яку не втомлюється теревенити влада. Люди більше не хочуть розколів ні за релігійним, ні за мовним принципом. Досить стрясати повітря в надії підняти свій підвішений рейтинг. Нашкодити наостанок і «під шумок» краху Порошенко ухвалити мовний закон – це погана ідея. Ви сьогодні напаскудили, а восени нам за вами доведеться прибирати», – резюмував Олексій Білий.

23 квітня 2019 15:35
'site2018:subscribe.form' is not a component