ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від парламенту розгляду проекту Постанови ВРУ №10040 щодо зняття блокади Донбасу

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від парламенту розгляду проекту Постанови ВРУ №10040 щодо зняття блокади Донбасу

Економічна, енергетична та транспортна блокади вже завдали шкоди Україні на десятки мільярдів гривень, а також призвели до скорочення десятків тисяч робочих місць.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зареєстрував проект Постанови ВРУ №10040 і звертається до президента України з вимогою припинити економічну, енергетичну та транспортну блокади території України, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження. До них відносяться території окремих районів Донецької та Луганської областей.

Автори проекту Постанови Вадим Новинський, Олександр Вілкул, Дмитро Колєсніков і Дмитро Шпенов вважають, що в результаті блокада виявилася найбільш невигідною саме для України. Держава фактично втратила будь-який контроль над українськими підприємствами Донбасу, що безпосередньо негативно відбилося на українській металургії та економіці країни в цілому. Але, на жаль, найбільше від цього постраждало мирне та ні в чому неповинне населення, яке нинішня влада просто ізолювала на догоду своїм політичним амбіціям.
19 квітня 2019 11:47
'site2018:subscribe.form' is not a component