ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ЗІБРАВ ПОНАД МІЛЬЙОН ПІДПИСІВ НА ПІДТРИМКУ ОЛЕКСАНДРА ВІЛКУЛА ТА ВІДНОВЛЕННЯ МИРУ

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ЗІБРАВ ПОНАД МІЛЬЙОН ПІДПИСІВ НА ПІДТРИМКУ ОЛЕКСАНДРА ВІЛКУЛА ТА ВІДНОВЛЕННЯ МИРУ

Понад 1,3 мільйона підписів на підтримку «Спільної ініціативи миру» та кандидата в президенти Олександра Вілкула зібрали волонтери ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по всій країні. Це мінімальна кількість голосів, які будуть віддані за лідера опозиції, підкреслили учасники масштабного Форуму в Харкові 29 березня. Тепер головне завдання – прийти на вибори, протистояти фальсифікаціям з боку влади та захистити кожен голос за мир та розвиток, який буде відданий на підтримку Вілкула.

«Перш за все, я відновлю мир в рамках Мінських угод. За рахунок підтримки промисловості та реінтеграції Донбасу підніму економіку. Це забезпечить реальне підвищення зарплат і пенсій. Знижу тарифи і ціни. У нас професійна команда, ми об'єднали реальну опозицію, та до нас продовжують приєднуватися. Це наш шлях до успіху. Цієї неділі на виборах ми змінимо владу і побудуємо сильну, мирну, багату країну, в якій люди житимуть гідно. Це і є завдання, з яким я йду в президенти», – заявив Олександр Вілкул.


Виступаючи на форумі в Харкові, Євгеній Мураєв, лідер партії «НАШІ», сказав: «Я абсолютно впевнений, що на сьогодні є всі можливості у реальної об'єднаної опозиційної політичної сили, яка висунула своїм кандидатом Олександра Вілкула. Прошу всіх прийти на вибори і поставити крапку в курсі, що руйнує нашу країну. Тільки той курс, яким піде наша країна та який здійснюватиме завдяки Олександру Вілкулу, зробить нас дійсно сильними і незалежними. Приходьте, голосуйте та вперед до перемоги».

Михайло Добкін, лідер партії «Християнські соціалісти», заявив, що голосуватиме за Вілкула: «Вілкул – єдиний, хто зміг об'єднати навколо себе всю справжню опозицію – всю без винятку». Коментуючи дії Бойка, Добкін підкреслив, що той «повернувся до рідних берегів і об'єднався з Адміністрацією президента». Як то кажуть, баба з возу – кобилі легше. «Далі буде шлях з тими, хто в найскладніші часи залишився поруч. А попутники в складних ситуаціях відскакують, як бруд від черевиків».

Ростислав Шурма, голова Запорізької обласної парторганізації, «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку», підкреслив: «Жодна сильна країна неможлива без розвиненої промисловості. Дуже важливо, що саме Олександр Вілкул не з чуток знає, що таке промисловість. Не просто заявляє, що хоче її відродити, а знає, як це робити. Тому що 20 років в промисловості. Ми всі хочемо, щоб закінчилася п'ятирічка війни та розрухи і почалася п'ятирічка розвитку та добробуту. Але вона може відбутися тільки в тому випадку, якщо президентом України стане Олександр Вілкул».

Дмитро Шенцев, народний депутат, «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК – Партія миру та розвитку», Харків, зазначив: «Другого шансу в України може не бути. Влада забороняє говорити мовою предків, диктує, до якої церкви ходити, як повинні називатися вулиці та міста, до яких пам'ятників ми повинні нести квіти та яких героїв прославляти. Пройде ще п'ять років – і скажуть, що це не наші діди звільнили Берлін. Ми говоримо «ні» цій хунті! Ми віримо в Вілкула, ми – одна команда. Як казав герой Леоніда Бикова, «бійка буде страшна, ворог не хоче віддавати нам небо, але наше завдання – скинути його звідти». Давайте зробимо це разом!»


Раніше підтримку Вілкулу та його мирній ініціативі висловили голова партії «Сильна Україна» Світлана Фабрикант, керівник виконкому громадського руху «Партія миру» Максим Гольдарб, представники профспілок та трудових колективів металургів, шахтарів, суднобудівників, енергетиків, лікарів, а також громадські організації та переселенці.

У березні форуми «Спільної ініціативи миру» пройшли в Одесі, Дніпрі, Сєвєродонецьку, Костянтинівці, Дніпропетровську, Кривому Розі, Маріуполі, Покровську та у Харкові. В них взяли участь більше 30 тисяч чоловік.


29 березня 2019 19:18
'site2018:subscribe.form' is not a component