Опозиціонери Павлограда вшанували пам'ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни

Опозиціонери Павлограда вшанували пам'ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни

Напередодні свята Великої Перемоги в різних мікрорайонах Павлограда пройшли урочисті заходи в пам'ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни, в яких взяли участь опозиціонери міста. Мітинги пройшли біля братських могил і пам'ятних знаків, розташованих на вулицях Корольова, Садовниченко і Караванченко, а також на залізничній станції Павлоград-2.

Як зазначив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Артур Мартовицький, багато жителів міста прийшли з портретами родичів, загиблих на фронті під час війни 1941-1945 років. «Я теж тримав у руках фотографії своїх дідів – Павла Андрійовича Шипко, який загинув в 1941 році, і Дмитра Івановича Мартовицького, який загинув у 1943-му році», – розповів народний депутат.


Він переконаний, що поки жива пам'ять про героїв війни, вони будуть незримо знаходитися поруч з нами.

«Я вдячний всім, хто приніс сьогодні фотографії своїх рідних і близьких. Всім, хто пам'ятає про людей, які захистили не тільки свою Вітчизну, але і всю Європу від нацизму. Нехай пам'ять про цих героїв не згасає ніколи. Хочеться, щоб майбутнє України було вільним і мирним. А жителі нашої країни відчували впевненість у завтрашньому дні. Щоб дитинство кожного українця було щасливим, а старість –забезпеченою», – підкреслив Артур Мартовицький.


08 травня 2019 12:34
'site2018:subscribe.form' is not a component