ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зареєстрував законопроект про стимулювання розвитку легкої промисловості

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зареєстрував законопроект про стимулювання розвитку легкої промисловості

Спільно з Асоціацією «Укрлегпром» народні депутати Вадим Новинський, Олександр Вілкул, Дмитро Колєсніков, Андрій Гальченко та Костянтин Павлов розробили законопроект №10192 від 27 березня 2019 року про внесення змін до Податкового кодексу для стимулювання інвестиційної привабливості української легкої промисловості.

Законопроект став результатом обговорень проблем галузі на Всеукраїнському з'їзді підприємств легкої промисловості в листопаді 2018 року, висновки яких увійшли до резолюції з'їзду. За його підсумками ряд галузевих підприємств, що входять в асоціацію «Укрлегпром», звернулися до ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з проханням допомогти законодавчо врегулювати створення умов для розвитку вітчизняної легкої промисловості.

Положення законопроекту передбачають, що з 1 січня 2020 року підприємства галузі будуть звільнені від ПДВ при ввезенні обладнання та запчастин до нього, а також від податку на прибуток від основної діяльності. Вивільнені кошти компанії зможуть використовувати для модернізації виробництва. На думку авторів законопроекту, в результаті його прийняття вітчизняний легпром зможе залучити інвестиції, побудувати нові виробництва та створити близько 200 тис. нових робочих місць з ринковою заробітною платою.


28 березня 2019 13:00
'site2018:subscribe.form' is not a component