ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зареєстрував проект Постанови про звільнення міністра соцполітики Реви

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК зареєстрував проект Постанови про звільнення міністра соцполітики Реви

Народні депутати Вадим Новинський і Олександр Вілкул разом з колегами по фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ зареєстрували в парламенті проект постанови про визнання роботи міністра соціальної політики Андрія Реви незадовільною та звільнення його із займаної посади.

Необхідність звільнення Реви опозиціонери пояснюють порушенням ним присяги міністра, а також неприйнятною ситуацією, яка склалася з дотримання прав українців, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях. Пригадали Реве також його скандальне інтерв'ю телеканалу BBC, під час якого міністр назвав українців, які проживають на непідконтрольних територіях, «мразями».

«Висловлювання Реви свідчать про свідоме і навмисне недотримання Конституції та законів України, зазіхання на права і свободи людини, однозначний спрямованості на розпалювання національної ворожнечі за ознаками територіальної приналежності громадян», - йдеться в пояснювальній записці до проекту постанови ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Дмитро Колєсніков запропонував після звільнення Реви в обов'язковому порядку провести повний аудит діяльності Кабінету Міністрів за допомогою ГПУ і НАБУ.

10 травня 2019 13:20
'site2018:subscribe.form' is not a component