Вадим Щокін: В парламенті потрібні професіонали, а не популісти

Вадим Щокін: В парламенті потрібні професіонали, а не популісти

Або у нову Верховну Раду будуть обрані чергові популісти, які уявлення не мають, що таке економіка, або в парламент прийдуть «люди справи», які під кожен пункт своєї передвиборчої програми вже розробили законопроекти. У тому числі про підтримку науки та освіти. Про це на форумі «Нова Індустріалізація», який провів в Кривому Розі ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, заявив завідувач кафедрою Криворізького національного університету Вадим Щокін.

«Це не всім дано, популісти тільки говорять, а ось ми це розуміємо і вміємо. Дуже важливо, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК приділяє особливу увагу розвитку науки і освіти. Тільки освічені люди, люди, які мають спеціальності, затребувані в даний час, можуть підняти країну. Наука повинна розвиватися в тісній зв'язці з виробництвом», - сказав Щокін.

Як учений, який займається питаннями екології, Вадим Щокін зазначив, що підвищене навантаження на екологію є надзвичайно важливим для промислових міст пунктом.

«І тому найважливішим пунктом «Нової Індустріалізації» є закон про те, що екологічний податок і рентні платежі будуть залишатися в міських бюджетах», - підкреслив він.

Довідка: 19 червня ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК провів в Кривому Розі масштабний форум «Нова Індустріалізація». Представники найбільших промислових підприємств країни підтримали програму, яку підготувала для роботи в новому парламенті команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. 

Програма «Нова Індустріалізація» спрямована на відродження і підтримку промисловості та економіки. «Ми зробимо так, щоб екологічний податок не відбирався у промислових міст, а йшов на екологічні доплати до пенсій і заробітних плат», - сказав на Форумі один із лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул.

19 липня 2019 19:12
'site2018:subscribe.form' is not a component