ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає справедливого перерахунку виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає справедливого перерахунку виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков звернувся до уряду з вимогою врегулювати кричущу ситуацію, яка склалася через несправедливо запроваджену систему перерахунку щомісячних соціальних виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що спричинили втрату працездатності.

«20 лютого 2019 року Кабмін ухвалив постанову №160, якою встановлено коефіцієнт перерахунку в 1,05. Тобто збільшення регресних виплат було здійснено відповідно до цієї постанови на 5%. Але стаття 37 закону про загальнообов’язкове соціальне державне страхування говорить, що перерахунок соціальних виплат мав бути проведений відповідно до збільшення середньої заробітної плати за минулий рік. Тобто на 24,8%, за даними Держкомстату», – заявив народний депутат.

Він наголосив, несправедливе рішення щодо перерахунку виплат викликало хвилю протестів, дехто з потерпілих навіть розпочали голодування. «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК підготував конституційне подання з цього питання. Ми закликаємо всі фракції не просто піаритись на зазначеній темі, а поставити підписи під ним. Але для того, щоб не доводити ситуацію до абсурду, хотілося б, щоб уряд оперативно вирішив цю проблему. Я закликаю Кабмін до пошуку компромісу, на який чекають люди, – здійснити перерахунок відповідно до росту середньої заробітної плати», – наголосив опозиціонер.

22 березня 2019 11:12
'site2018:subscribe.form' is not a component