ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає розглянути законопроект про тимчасові слідчі комісії і прийняти Виборчий кодекс

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає розглянути законопроект про тимчасові слідчі комісії і прийняти Виборчий кодекс

«Нам усім потрібен державний прагматизм, а не загравання із зарубіжними «друзями», – заявив в понеділок, 3 червня, під час Погоджувальної ради голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський.

Звертаючись до лідерів політичних фракцій, Вадим Новинський підкреслив очевидний для всіх факт – з кожним днем ​​виборчої кампанії ефективність роботи Верховної Ради тільки падає.

«На цьому тижні у нас буде шанс почати обговорення справді важливих документів - проекту Закону про тимчасові слідчі комісії та прийняти у другому читанні Виборчий кодекс», – закликав до ефективної роботи парламентаріїв опозиціонер.

За його словами, фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ неодноразово наполягала на важливості та необхідності прийняття цих законів. Адже без прийняття Закону про тимчасові слідчі комісії Верховна Рада не зможе повноцінно координувати розгляд суспільно важливих справ і давати їм власну об'єктивну оцінку.

І головне, на думку Вадима Новинського, причина такого тривалого саботажу парламентом розгляду даного законопроекту - неможливість запустити процедуру імпічменту Президента без тимчасових слідчих комісій. «Верховна Рада зобов'язана мати такий інструмент громадського контролю та контролю Президента країни», – підкреслив глава фракції опозиціонерів.

А Виборчий кодекс, на його думку, може стати головним досягненням роботи нинішньої Верховної Ради. «Завдяки такому рішенню нинішня Верховна Рада здатна увійти в історію, як свого часу Верховна Рада другого скликання увійшла в історію завдяки прийнятій Конституції», – резюмував Вадим Новинський.

03 червня 2019 13:44
'site2018:subscribe.form' is not a component