ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від МВС негайно розслідувати обставини загибелі кандидата в нардепи Василя Мосякіна, - Мураєв

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від МВС негайно розслідувати обставини загибелі кандидата в нардепи Василя Мосякіна, - Мураєв

 Партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» висловлює співчуття рідним і близьким кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по 132 округу Василя Мосякіна. У вівторок увечері, 16 липня, в Первомайську Миколаївської області його тіло з вогнепальним пораненням в області грудей було виявлено в боксі підприємства по вулиці Гвардійська.

«Від імені всієї команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ висловлюю співчуття родичам, друзям і колегам Василя - всім тим, кому він був доргий, - зазначив Мураєв. - Ми знали його як порядну людину, вірного друга і соратника в політичній боротьбі. Василь, як і всі ми, найбільше хотів бачити Україну мирної і процвітаючої, тому і був ідейним прихильником нашої політсили навіть в найтемніші часи для нашої країни, коли опозиціонером було бути не просто складно, а й часто небезпечно. Ми сподівалися, що ці часи вже пішли в минуле. На жаль, ми помилялися».

Євген Мураєв вимагає від поліції в максимально стислі терміни розслідувати обставини трагедії.

«Ми знаємо, що поліція відразу почала «розкручувати» версію самогубства. Однак віри їй у нас немає. Протягом останніх п'яти років правоохоронці закривали очі на страшне свавілля, якие творилося у відношенні всіх незгодних з постмайданною владою. До сих пір не розслідувані десятки вбивств і нападів, скоєних на опозиційних політиків, журналістів, громадських діячів», - зазначив Мураєв.

За словами лідера партії, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК створює власну внутрішню групу для з'ясування обставин загибелі Василя Мосякіна.

«Ми зробимо все, щоб правда була встановлена, а справедливість восторжествувала. Ми будемо тримати на контролі хід розслідування так само як захищати всіх своїх партійців і прихильників по всій країні», - підсумував Мураєв.

17 липня 2019 11:16
'site2018:subscribe.form' is not a component