ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликав українців вшанувати хвилиною мовчання пам'ять жертв нацистських концтаборів

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликав українців вшанувати хвилиною мовчання пам'ять жертв нацистських концтаборів

За роки Другої Світової війни в таборах смерті були закатовані понад 11 мільйонів людей, два мільйони з яких – діти. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликає українців вшанувати хвилиною мовчання пам'ять жертв нацистських концтаборів, - заявив з парламентської трибуни народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков.

«11 квітня – пам’ятна дата в історії світової спільноти. Саме цього дня 74 роки тому, 11 квітня 1945 року, були визволені в’язні Бухенвальду – одного з найбільших та найжорстокіших місць за час існування Третього Рейху. Дахау, Заксенхаузен, Маутхаузен, Аушвіц-Біркенау, Майданек, Сирецький табір – ось далеко не повний перелік з 11 тисяч таборів, гетто та тюрем, які створили нацисти для знищення представників інших національностей», - зауважив народний депутат.

Олександр Долженков наголосив, що нинішня влада намагається переписати історію Великої Вітчизняної війни та знищити пам'ять про звитягу радянських воїнів, які вигнали нацистів з України та здобули Велику Перемогу.

«Ми за жодних обставин не дозволимо применшити значення і роль ветеранів Червоної Армії, які звільняли в’язнів концтаборів. Цього дня Україна разом зі всією міжнародною спільнотою низько вклоняється тим, хто дожив до моменту звільнення, хто витримав випробування війною. Ми вшановуємо пам'ять тих, хто не дожив до сьогоднішніх днів. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК закликає всіх небайдужих вшанувати хвилиною мовчання пам'ять в’язнів концтаборів, які не дочекалися звільнення, ставши жертвою нацистського режиму», - зауважив опозиціонер.

 

 

11 квітня 2019 11:49
'site2018:subscribe.form' is not a component