ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК поставив хрест на спробах зірвати парламентські вибори

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК поставив хрест на спробах зірвати парламентські вибори

Заява партії

Верховний суд України задовольнив апеляційну скаргу партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» та скасував рішення Шостого апеляційного суду, яке зобов'язувало провести повторне жеребкування номерів партій в бюлетені.

Позов з вимогою провести пережеребкування, а по суті – зірвати вибори 21 липня – подала «Аграрна партія». На стороні позивача в судовому процесі виступила «Опозиційна платформа - За життя» Медведчука та Бойка, яке веде в парламент 11 представників команди Петра Порошенка та одіозного націоналіста Іллю Ківу.

На момент скандального судового рішення про пережеребкування ЦВК надрукувала близько 7 мільйонів бюлетенів. Проведення повторного жеребкування та необхідність передруку бюлетенів означала неможливість обрання нового парламенту на виборах 21 липня та фактичний їх зрив.

Саме такий сценарій заготовив для українців проект Медведчука та Бойка, який називає себе «Опозиційна платформа - За життя».

Дані соціологічних досліджень незаангажованих агентств демонструють стійке зростання прихильників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ та стрімке падіння популярності «Платформи».

Особливо це помітно в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській та Харківській областях. Це змушує команду Медведчука-Бойка шукати нові шляхи зриву виборів, щоб шляхом спекуляцій, брехні та обману уникнути суду виборців.

«Платформу» не збентежив навіть той факт, що в Україні немає в потрібних обсягах спеціального захищеного паперу для друку бюлетенів, а його закупівля та виготовлення зайняла б кілька тижнів. Крім того, незаконний друк нових бюлетенів обійшовся б українським платникам податків в десятки мільйонів гривень.

Зваживши на наведені в апеляційній скарзі «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ» аргументи, Верховний Суд України прийняв єдино вірне, зважене та законне рішення. Скандальне повторне жеребкування скасоване. Вибори відбудуться 21 липня. План політичних аферистів з «Платформи» з тріском провалився.

Ми вітаємо рішення Верховного Суду, яке показало, що справедливість можна відстояти законними способами.

Вже ніщо не завадить провести вибори в намічений термін і таким чином поставити крапку на тривалому правлінні Порошенка та його сателітів з «Опозиційної платформи - За життя».

08 липня 2019 13:32
'site2018:subscribe.form' is not a component