ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК подав документи на реєстрацію в ЦВК

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК подав документи на реєстрацію в ЦВК

20 червня представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ подали документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатами в народні депутати України по загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах.

7 червня п'ять опозиційних партій - «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», «Наші», «Відродження», «Довіряй Ділам» і «Партія Миру та Розвитку» заявили про спільну участь у парламентських виборах та уклали Меморандум єдності опозиційних сил. Урочисте підписання Меморандуму відбулося на Пішохідному мості в Києві.

Серед головних пріоритетів партії – встановлення миру та відродження економіки, закріплення в Конституції позаблокового статусу України, створення нових робочих місць, підвищення соціальних стандартів, скасування законів про мову та декомунізацію, розвиток місцевого самоврядування.

До команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ увійшли представники абсолютно всіх регіонів України - від Ужгорода і до Харкова, мери великих українських міст та лідери територіальних громад, промисловці та роботодавці, які мають колосальний досвід управління та знають, як вивести країну з кризи.

Виборчий список ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ був сформований та затверджений на IX з'їзді партії 10 червня 2019 року. Після рішення ЦВК про реєстрацію кандидатів виборчий список партії буде опублікований на сайті Центральної виборчої комісії.

За словами народного депутата Олександра Вілкула, ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК веде в парламент команду, яка наведе в країні порядок.

«Нашим завданням в новому парламенті буде скасування антинародних реформ, зниження тарифів, відновлення миру, запровадження реальної економічної та гуманітарної децентралізації, підтримка промисловості, реальне зростання зарплат та пенсій. Для цього ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК об'єднав і лідерів місцевого самоврядування, і фахівців з промисловості.

І під кожним напрямом ми маємо План дій та розробили законопроекти. Ми представляємо всю Україну, захищаємо наші національні інтереси і виступаємо проти того, щоб наша держава була колонією або Америки, або Росії. У Раду повинні пройти партії, які забезпечать політику миру, розвитку та соціальної справедливості. І ми гарантуємо, що саме так і буде», - розповів Олександр Вілкул.

До першої десятки виборчого списку партії увійшли: народний депутат Євгеній Мураєв, народний депутат Олександр Вілкул, мер Харкова Геннадій Кернес, мер Одеси Геннадій Труханов, мер Маріуполя Вадим Бойченко, генеральний директор ВАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма, мер Ужгорода Богдан Андріїв, мер Запоріжжя Володимир Буряк, мер Павлограда Анатолій Вершина.

За словами народного депутата Євгенія Мураєва, команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в новому скликанні парламенту забезпечить представництво всіх регіонів України. Головне завдання партії – повернути в Україну мир, нова індустріалізація, розвиток економіки та підвищення рівня життя людей.

«Ми скасуємо геноцидні псевдореформи, закладемо основу для розвитку України. У нашій команді – мери міст, за якими – мільйони українців. Їх рейтинг - близько 70-80%, вони знають, як провести децентралізацію, яка дозволить і зберегти цілісність України, і покінчити з культурною війною», - зазначив Євгеній Мураєв.
 

20 червня 2019 16:25
'site2018:subscribe.form' is not a component