ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на скасуванні результатів голосування за мовний закон

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК наполягає на скасуванні результатів голосування за мовний закон

На цьому сесійному тижні Верховна Рада повинна розглянути внесену ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ постанову №5670-д-П про скасування результатів голосування за мовний закон. У зв'язку з цим, під час Погоджувальної ради голова фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський закликав керівників депутатських фракцій та груп не підігрувати Петру Порошенко. Адже, маніпулюючи на питанні мови в своїй передвиборчій кампанії, він в результаті її і програв.

«У вас немає ніяких підстав продовжувати грати в запропоновані ним небезпечні ігри. Будьте мудрими і не дайте запрацювати відверто дискримінаційному закону в мовній сфері. Він не консолідує країну, а запускає новий механізм протистояння в суспільстві», - заявив Вадим Новинський.

Також він підкреслив, що прийнятий Верховною Радою мовний закон порушує Конституцію та суперечить європейським нормам права, які Україна ратифікувала і взяла зобов'язання виконувати.

Нагадаємо, що відразу після голосування провладної коаліції за мовний закон ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК подав до апарату Верховної Ради проект постанови №5670-д-П про скасування результатів голосування. Причиною цьому стали грубі порушення під час постановки на голосування і голосування норм ст. 37 Закону про Регламент Верховної Ради та ст. 84 Конституції, що вимагають від народних депутатів голосувати персонально. Крім того, головуючий на засіданні спікер Андрій Парубій виніс законопроект на голосування, порушивши чітко описану Регламентом процедуру.

Вадим Новинський впевнений, що Верховній Раді вже слід повернутися до розгляду дійсно важливих для українців питань і перетворитися на оплот стабільності та відповідальності всупереч процвітаючому сьогодні в Україні політиканству.

13 травня 2019 15:31
'site2018:subscribe.form' is not a component