ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий запропонувати Зеленському план виведення України з кризи, - Євгеній Мураєв

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий запропонувати Зеленському план виведення України з кризи, - Євгеній Мураєв

Лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв заявив, що партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» готова запропонувати президенту Володимиру Зеленському програму виведення України з економічної кризи, не чекаючи закінчення парламентських виборів. Про це політик розповів під час робочої поїздки в Донецьку область.

За словами Мураєва, більшість українців чекають на закінчення військових дій. «Людям потрібен мир, гідна робота і заробітна плата. Всі хочуть повернутися до нормальної медицини та системи освіти. 10 мільйонів працездатного населення, які зараз працюють або в РФ, або в ЄС, по суті, унеможливлюють підйом економіки. Наше завдання - зламати цю систему і повернути тих, хто ще не встиг асимілюватися в сусідніх країнах», - зазначив політик.

Євгеній Мураєв заявив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК готовий запропонувати президенту Володимиру Зеленському програму виведення України з економічної кризи.

«У нас єдиних, напевно, є команда і програма, які здатні вирішити виклики, що стоять перед суспільством. У нас є конкретний план. У найближчі дні він буде переданий в Адміністрацію Президента. І я сподіваюся, Глава держави, що володіє законодавчою ініціативою, зможе переконати парламент проголосувати і за народовладдя, і за децентралізацію, і за пакет економічних законів, які дійсно зможуть вдихнути життя в наші підприємства», - підкреслив Мураєв.

02 липня 2019 15:46
'site2018:subscribe.form' is not a component