«Опозиційна платформа - За життя» веде в парламент людей Порошенка як за списком, так і в мажоритарних округах, - Євгеній Мураєв

«Опозиційна платформа - За життя» веде в парламент людей Порошенка як за списком, так і в мажоритарних округах, - Євгеній Мураєв

Половина списку «Опозиційної платформи - За життя» - представники Блоку Петра Порошенка. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгеній Мураєв в ефірі телеканалу «Україна».

«Наші колишні колеги, вступивши в змову з Медведчуком, повністю зняли з себе всі маски. Якщо ви проаналізуєте їх список, то побачите, що в прохідній частині половина - представники Блоку Петра Порошенка. Позавчора я повернувся із Запоріжжя. Я був здивований: на мажоритарних округах в Запоріжжі зареєстровано два кандидата, які в останньому скликанні представляли той же Блок Петра Порошенка», - розповів Мураєв.

За його словами, партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» протягом п'яти останніх років виступала проти Петра Порошенка та його згубного для країни курсу.

«Сьогодні наша партія об'єднала всі конструктивні опозиційні сили. Ми виступаємо категорично проти Порошенка і зробимо все, щоб його представники не потрапили у владу. Проведений ним курс більше не повинен повторитися», - підкреслив Євгеній Мураєв.

29 червня 2019 10:16
'site2018:subscribe.form' is not a component