«Опозиційна платформа - За життя» націлена на зрив парламентських виборів, - Євгеній Мураєв

«Опозиційна платформа - За життя» націлена на зрив парламентських виборів, - Євгеній Мураєв

Рішення Шостого апеляційного суду зобов'язати ЦВК провести пережеребкування щодо номерів партій у бюлетенях загрожує зривом виборчого процесу. За словами лідера ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Євгенія Мураєва, позов з вимогою провести повторне жеребкування подала «Аграрна партія». На стороні позивача в судовому процесі виступила «Опозиційна платформа - За життя», яка веде в парламент 11 представників команди Петра Порошенка та націоналіста Ківу.

«Навіщо вони це роблять? Це однозначний зрив виборів», - заявив Мураєв в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі 1+1.

За словами Мураєва, поліграфкомбінат «Україна» вже надрукував 5 мільйонів 200 тисяч бюлетенів, при цьому рішення суду не зупиняє роботу підприємства.

«До моменту розгляду справи у Верховному Суді буде віддруковано близько 20 мільйонів бюлетенів. Потрібно враховувати, що у поліграфкомбінату немає запасного паперу. Його ніхто не резервує. Доведеться заново купувати, притому, що ціна закупівлі 280 мільйонів гривень. Це гроші платників податків, тобто, кожного українця», - підкреслив опозиціонер.

За словами Мураєва, повторне жеребкування загрожує зривом парламентських виборів.

«Термін проведення жеребкування датується 26-м числом минулого місяця. Проводити його незаконно. Але якщо його проведуть - це означатиме, що календарний план проведення виборів зірваний, а бюлетені не будуть надруковані вчасно. Вибори 21 липня не відбудуться. Це призведе до додаткових витрат, які в бюджеті не передбачені», - зазначив Євгеній Мураєв.

Зауважимо, що в партії «Слуга народу» теж вважають, що рішення Шостого апеляційного суду може зірвати вибори до Верховної Ради.

«Ситуація досить небезпечна. Тому що, наскільки мені відомо, частина бюлетенів вже надрукована. 5 млн 200 тисяч. Це означає, що витрачено частину бюджетних коштів, і це може привести до зриву виборів», - заявив глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков в ефірі телеканалу 1+1.

Раніше Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук повідомила, що ЦВК має намір оскаржити рішення Шостого апеляційного суду. «Мені зараз складно прокоментувати всі юридичні аспекти прийнятого рішення, але я вам повідомляю, що ця акція спрямована на зрив виборів», - сказала вона.


05 липня 2019 11:35
'site2018:subscribe.form' is not a component