Опозиціонери Запоріжжя вимагають заборонити продаж алкоголю поблизу навчальних закладів

Опозиціонери Запоріжжя вимагають заборонити продаж алкоголю поблизу навчальних закладів

Відповідний проект рішення зареєстрував депутат міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Чумаченко. Проектом пропонується ввести заборону на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв в магазинах, кіосках та інших об'єктах торгівлі, розміщених на відстані менше 50 метрів від загальноосвітніх навчальних закладів та дитячих спортивних шкіл в місті Запоріжжя.

Як пояснив Ігор Чумаченко, в мерію і до нього, як до депутата, постійно надходять численні звернення містян зі скаргами на діяльність підприємств торгівлі та проханнями обмежити продаж алкогольних напоїв поблизу навчальних закладів.

Продаж спиртного поблизу від шкіл та позашкільних установ турбує батьків школярів не тільки тому, що на пришкільній території не повинно бути нетверезих людей. На їхню думку, алкоголь та школа - поняття несумісні.

У зв'язку з цим, депутат міськради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ виніс проект рішення про заборону продажу спиртного поблизу навчальних закладів та закликає колег підтримати його заради забезпечення безпеки дітей, а також їх виховання та розвитку.

«За даними ВООЗ, Україна за рівнем вживання алкоголю займає 6 місце в світі. Більше 83% підлітків вже вживали спиртні напої. Поява в такому юному віці такої шкідливої ​​звички призводить до погіршення стану здоров'я, деградації особистості та заважає реалізації можливостей молоді», - прокоментував проект рішення Ігор Чумаченко.

Він підкреслив, що така ситуація потребує реакції влади, а інакше це свідчитиме про байдужість та зневагу органів місцевого самоврядування до жителів Запоріжжя, небажання представників влади, яку ці жителі вибрали, захистити їх законні права та інтереси.

Варто зазначити, що раніше Ігор Чумаченко став ініціатором обмеження часу продажу алкоголю в Запоріжжі, що згодом позитивно позначилося на зменшенні рівня злочинності в місті.

25 лютого 2019 16:32
'site2018:subscribe.form' is not a component