Опозиціонери Запоріжжя привітали ветеранів та жителів міста зі святом Перемоги

Опозиціонери Запоріжжя привітали ветеранів та жителів міста зі святом Перемоги

У Запоріжжі відбулися заходи, присвячені 74-ій річниці перемоги над фашизмом. Опозиціонери Ігор Чумаченко, Ярослав Криль, Віктор Бусько, Людмила Любим, Андрій Кривцов, Ніна Гурська, Людмила Кругла, Павло Михайлик, Микола Силін привітали ветеранів, учасників бойових дій та дітей війни з цим великим святом.

«9 Травня – це святе свято, коли люди радіють, але при цьому й плачуть. Дуже хочеться, щоб ми якомога менше плакали в такі дні та відчували лише почуття глибокої вдячності кожному, хто дозволив нам жити під мирним небом. З Днем Перемоги, зі святом всіх, хто захищав країну від ворога, хто відновлював міста з руїн! Саме завдяки вам ми зараз в країні, в якій хочеться жити! І я всім нам бажаю, щоб в Україні нарешті настав мир!» – звернулася до ветеранів депутат облради Людмила Любим.


На урочистому мітингу біля меморіалу «Переправа» грав оркестр, звучали пісні воєнних років. «Переправа» – особливий пам'ятник для Запоріжжя. Саме на цьому місці в далекому 1943 році відбувалося форсування Дніпра, під час якого наші війська зайняли плацдарм в районі сіл Біленьке і Розумівка.

«На цьому місці йшли найзапекліші бої за наше місто. І дуже важливо, що пам'ять про нього в народі жива. Зараз дуже важливо підтримувати людей, які воювали тоді – добрим словом, вчинками. І це завдання не тільки для влади, але і для громади», – зазначив Ігор Чумаченко, депутат міськради.


«Батьки мені при різних негараздах говорили: що б не відбувалося - головне, щоб не було війни. І це жахливо, що зараз в Україні знову йде війна», – підкреслив депутат облради Ярослав Криль.

Він побажав усім найголовнішого – мирного неба над головою. І ще раз висловив подяку всім ветеранам, учасникам бойових дій за те, що вони подарували нам майбутнє.


«Українці – народ-переможець. Ми пам'ятаємо кожного, хто загинув на полі бою, хто був закатований в концтаборах, працював в тилу і відновлював промисловість та сільське господарство країни. Саме на Дніпрі були найкривавіші бої. Тому тут, на святому для всіх запорожців місці, від імені депутатів Запорізької обласної ради - вітаю всіх з Днем Перемоги», – сказав перший заступник голови облради Єгор Семенков.


09 травня 2019 17:45
'site2018:subscribe.form' is not a component