Опозиціонери взяли в роботу 24 звернення киян

Опозиціонери взяли в роботу 24 звернення киян

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Андрій Гальченко, Дмитро Колєсніков і Артур Мартовицький провели 10 квітня в Києві прийом громадян.

«Люди доведені до злиднів і не розуміють, як виживати за таких мізерних пенсій і захмарних тарифах. Вони приходять до нас у пошуках справедливості, за захистом від вакханалії правоохоронних органів, від вбивчої медичної реформи, від самоуправства місцевої влади. Ті, що дорвалися до влади, вважають за краще не помічати, що українцям погано, - вважає Дмитро Колєсніков.

За його словами, під час прийому не було жодного випадку, коли б людина прийшла просто поговорити. Наприклад, члени сім'ї «афганця» і «чорнобильця» мають на руках документи, які підтверджують, що його смерть пов'язана з Чорнобилем, але при цьому позбавлені підтримки держави, адже влада анулювала всі чорнобильські пільги і не виконує рішення Конституційного Суду щодо їх поновлення.

Ще один афганець стоїть на квартирному обліку з 1992 року. За цей час його «обігнали» всі, хто був позаду, а він свої житлові умови так і не поліпшив.

Мешканка Солом'янського району Людмила Литвинова та 8 її родичів в липні 2017 року були відрізані від газопостачання, і таким чином втратили можливість готувати їжу, гріти воду, опалювати своє приватне домоволодіння. Через вогкість по стінах пішов грибок. Дітей довелося вивезти в інше приміщення. Виною всьому новий «сусід» - 24-поверховий житловий будинок. Його з 2016 року зводить державне підприємство «Науково-дослідний конструкторсько-технологочний інститут міського господарства», генеральний підрядник - «Київресурсстрой». Крім цього, через розширення дороги вони позбулися ще й доступу до єдиної колонки з питною водою.

«Будівництво незаконне, адже документів нам так ніхто і не пред'явив. Відстань від нашого будинку до новобудови - всього 15 метрів, що неприпустимо! Робити врізку в газопровід, в результаті чого ми залишилися без газу, вони не мали право! Його за свої гроші тягнули ще мої батьки. Ми позбулися елементарних зручностей. Ось ціна нинішньої влади - «порошенків», «гройсманів», «кличків»! Захисту ніякого! До депутатів від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ прийшла, тому що вважаю їх людьми, які думають про народ. Я голосувала за Вілкула, довіряю цій політсилі», - розповіла Людмила Олександрівна.

Член ветеранський організації Віктор Васильович Радченко обурений бажанням Київради перейменувати вулицю імені визволителя Києва від фашистських загарбників, генерала армії Миколи Ватутіна та надати їй ім'я націоналіста та коллаборанта Романа Шухевича. Також він просить захистити пам'ятник Ватутіну, встановлений у Маріїнському парку на могилі генерала, під час святкування 9 Травня та після урочистостей. Адже розмови про його знесення виникають постійно.

Всі звернення громадян були прийняті в роботу опозиціонерами.

11 квітня 2019 14:22
'site2018:subscribe.form' is not a component