Опозиціонери Вінниччини обрали шлях миру та економічного зростання, соціального благополуччя та процвітання України

Опозиціонери Вінниччини обрали шлях миру та економічного зростання, соціального благополуччя та процвітання України

31 березня по всій країні українці обирають нового президента. На Вінниччині депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ також прийшли на виборчі дільниці аби зробити свій вибір.

Сергій Чорноокий, керівник регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Вінницькій області зазначив, що віддав свій голос за мир та розвиток України. «Я проголосував за закінчення війни, за процвітання економіки, за гідний рівень життя в нашій країні», – так прокоментував свій вибір політик.


Також свій вибір зробив депутат Вінницької облради, член фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Побережець. Опозиціонер підкреслив, що віддав свій голос за реальний шанс повернути мир та розвиток, за добробут населення України, за гідні заробітні плати та пенсії.


Депутат Вінницької міської ради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Денис Мазуренко після голосування зазначив, що його вибір – це мир в Україні. «Я голосую за спокій в душі, за впевненість у завтрашньому дні, за майбутнє наших дітей. Я вважаю своїм обов’язком зробити вибір на користь миру та розвитку!» – акцентував опозиціонер.


31 березня 2019 18:35
'site2018:subscribe.form' is not a component