Опозиціонери привели в порядок величний комплекс загиблим воїнам у Миколаєві

Опозиціонери привели в порядок величний комплекс загиблим воїнам у Миколаєві

В четвер, 8 травня, в Миколаєві депутати і прихильники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ привели в порядок величний меморіал, незаслужено забутий в останні роки. Підготовка меморіального комплексу до 9 Травня вже стала традицією – п'ятий рік однодумці збираються тут напередодні свята, щоб очистити пам'ятні дошки, оновити фарбу на курганах, прибрати зайву траву, вивезти сміття – в цілому підготувати комплекс до свята.

9 Травня тут будуть покладені квіти до 23-метровому обеліску як данина пам'яті та поваги до подвигу наших дідів і прадідів.


Меморіальний комплекс розташований зовсім поряд з проспектом Центральним, на території старого кладовища. За радянських часів саме він був основним монументом, біля якого збиралися городяни в День Перемоги. Однак в останні роки меморіал був забутий владою – тут не проводили офіційних заходів, багато хто навіть не знає про його існування.

Проте, значення меморіалу складно переоцінити. Тут у братських могилах покояться близько 900 воїнів, полеглих в боях за визволення міста.


Глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Миколаївській міській раді Ігор Дятлов підкреслив, що цей меморіальний комплекс не повинен бути забутий миколаївцями. А 9 Травня, на його думку, – це не день скорботи, а день Великої Перемоги, здобутої нашим народом. «Саме тому пам'ять про подвиг 1945 року важливо передати наступному поколінню», – вважає опозиціонер.


08 травня 2019 16:59
'site2018:subscribe.form' is not a component