Опозиціонери взяли участь в панахиді по жертвам подій 2 травня в Одесі

Опозиціонери взяли участь в панахиді по жертвам подій 2 травня в Одесі

Сьогодні в храмах Одеської єпархії проходять заупокійні богослужіння за всіма жертвами трагічних подій 2 травня 2014 року. Поклавши квіти на Куликовому полі в Одесі, голова фракції опозиціонерів в парламенті Вадим Новинський і команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Одеської області взяли участь у Божественній Літургії та загальноміський панахиді за загиблими.

Церковні служби пройшли в Свято-Іллінському чоловічому монастирі. За традицією, їх провів Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський та Ізмаїльський.

Представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підкреслили, що будуть боротися за те, щоб розслідування подій п'ятирічної давності нарешті було завершено. Народний депутат України VII скликання Світлана Фабрикант запевнила, що не припинить публічно піднімати цю резонансну тему.

«Для мене, одеситки, 2 травня 2014 року стало межею, яка розділила життя на «до і після». Я була ініціатором створення слідчої комісії у Верховній Раді VII скликання по трагічним подіям в Одесі. Більше 140 годин відео, багато томів справи. На жаль, за тих умов правда була не потрібною, і всі силові органи саботували слідчі дії. Зараз на місці трагедії справжнє блюзнірство – здаються офіси та відкривають шашличну. Ми не можемо цього допустити та зробимо все можливе, щоб ані загиблі, ані винні не були забуті історією», – заявила Світлана Фабрикант.

«Ми пам'ятаємо про загиблих людей, молимося за них, і намагаємося разом з родичами подолати наслідки цієї страшної трагедії. Ми нічого не забули і зробимо все, щоб розслідування цих подій було завершено, а всі винні були покарані», – підкреслив Вадим Новинський.

02 травня 2019 15:01
'site2018:subscribe.form' is not a component