Опозиціонери Одеської області продовжують вітати ветеранів з Днем Перемоги

Опозиціонери Одеської області продовжують вітати ветеранів з Днем Перемоги

Представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ продовжують вітати жителів Одеської області з 74-ою річницею Перемоги. З квітами та подарунками вони відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни Ізмаїла та Арциза.

У кожного з учасників і свідків того часу – свої спогади та історії. Так, Ангеліна Юріївна, жителька Ізмаїла, в складі II Українського фронту в одному з військових госпіталів звичайної медсестрою день і ніч допомагала бійцям відновлювати здоров'я. А Микола Іванович, стрілок 61-ї гвардійської стрілецької Слов'янської Червонопрапорної дивізії, разом з військами III, а потім IV Українських фронтів брав участь у визволенні Одеській області та Яссько-Кишинівської операції. Її результатом став розгром великого німецько-румунського угруповання та звільнення Молдавії.


Але в одному всі ветерани єдині: мирне небо над кожним українським будинком, який дістався нам такою страшною ціною, потрібно цінувати та берегти.

«9 Травня – це, в першу чергу, пам'ять. Весняний день радісних і одночасно гірких спогадів. Саме він залишиться на століття датою закінчення самої кривавої трагедії минулого століття. Ми називаємо цю Перемогу Великої та шануємо подвиг наших предків. Зі сльозами на очах дякуємо їм за незламну силу духу, яка дала змогу перемогти в тій війні та відбудувати країну для майбутніх поколінь. Ми завжди будемо пам'ятати, якою страшною ціною дісталася Перемога. За неї заплачено мільйонами життів і доль, сльозами рідних і близьких», – підкреслив Василь Райчев, представник ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Арцизькому районі Одеської області.


10 травня 2019 17:32
'site2018:subscribe.form' is not a component