Опозиціонери Миколаївщини вимагають переглянути доцільність утримання антикорупційного Департаменту через його недієздатність

Опозиціонери Миколаївщини вимагають переглянути доцільність утримання антикорупційного Департаменту через його недієздатність

Департамент протидії корупції не справляється з тими обов'язками, які на нього відпочатку були покладені – він не може забезпечити контроль над ефективним використанням бюджетних коштів і недопущення їх нераціонального використання. На цьому наголосили опозиціонери Миколаєва.

Навіть після того, як правоохоронці провели обшуки на комунальному підприємстві по організації харчування в навчальних закладах Миколаєва і виявили факти поставок в школи неякісних продуктів харчування та неправомірної розтрати бюджетних коштів, керівник цього Департаменту не визнав жодних порушень. Більше того, чиновник заявив, що розтрату бюджетних коштів, яку зафіксували правоохоронці, Департамент протидії корупції виявити був не в змозі.

Він також не зміг показати результатів інших перевірок численних махінацій з бюджетними коштами, докази яких депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ регулярно фіксували і надавали в Департамент.

При цьому, утримання зазначеного Департаменту коштує платникам податків Миколаєва в півтора мільйона гривень щорічно!

Тому опозиціонери вимагають на сесії міської ради розглянути звіт директора Департаменту протидії корупції та переглянути його функції. Адже доцільності утримувати структуру, яка не здатна впоратися зі своїми обов'язками, немає.

Пропозицію опозиціонерів було підтримано членами бюджетної Комісії.

20 лютого 2019 20:02
'site2018:subscribe.form' is not a component