Опозиціонери Харківщини взяли участь у святкуванні Дня Перемоги в Чугуєві

Опозиціонери Харківщини взяли участь у святкуванні Дня Перемоги в Чугуєві

У четвер, 9 травня, голова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Харківщини, народний депутат Дмитро Шенцев і місцеві депутати-опозиціонери взяли участь у святкуванні Дня Перемоги в Чугуєві.

Святкування Великої Перемоги почалося з ходи «Безсмертний полк». Незважаючи на погодні умови, тисячі чугуєвців пройшли вулицями міста з портретами своїх родичів, які брали участь в бойових діях проти нацизму. Багатотисячна колона пройшла до Меморіалу Слави, де відбувся мітинг на честь 74-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.


«Я виріс у родині ветерана. В руках у мене сьогодні портрет мого батька. Сімнадцятирічним хлопчиною він втік на фронт, пройшов всю війну і завершив її командиром протитанкової гармати. Сьогодні його вже немає з нами. Але ветерани не йдуть від нас, вони назавжди залишаються в наших серцях, на цих портретах. Вони – справжні герої і патріоти. Вони завжди з нами в одному строю. Поки ми пам'ятаємо про них – вони живі»! – наголосив Дмитро Шенцев, виступаючи на мітингу.


Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів. До пам'ятного знаку поклали квіти депутати від фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Харківській облраді Світлана Білохвостенко, Олександр Донський та Дмитро Мягкий.


09 травня 2019 14:39
'site2018:subscribe.form' is not a component