Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Черкас відзначила День Перемоги

Команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Черкас відзначила День Перемоги

9 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. І в Україні, і в багатьох європейських країнах на честь цієї визначної події проводять пам'ятні заходи – зустрічі з ветеранами, урочисті зібрання, огляди військової техніки, реконструкції битв. Традиційно покладають квіти, таким чином вшановуючи загиблих, які ціною своїх життів захистили світ від нацистських окупантів

Черкаси також не залишились осторонь та долучились до вшанування пам’яті тих, хто загинув у страшному пеклі Другої світової. У місті відбувся урочистий мітинг та хода до Пагорбу Слави на честь полеглих солдатів у запеклих боях, зокрема, й за визволення міста Черкаси.


В офіційних урочистостях взяли участь і представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, віддавши данину поваги нашим дідам-прадідам, які 74 роки тому вибороли для нас мир і свободу в запеклому поєдинку з фашистськими загарбниками.

«На жаль, через дії нинішньої влади люди, які врятували світ тоді, знову повинні боротися за своє існування та виживання. І це відбувається більш ніж через сім десятків років після їх великого подвигу!» – заявив голова регіональної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Ігор Мельников.


Він наголосив, що нинішні чинуші планомірно викреслюють з нашої історії її героїчні сторінки та намагається знівелювати заслугу людей, які вибороли для світу свободу.

«Влада фактично забула про ветеранів і довела їх до стану зубожіння. Але пам’ять про Другу світову війну непідвладна таким діям, як і часу. Бо у кожній українській родині свято шанують пам’ять про своїх героїчних родичів. Бо кожна українська родина понесла неймовірні втрати у тих кривавих подіях. Ці закарбовані в серцях людей події пробуджують у кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні», – підкреслив Ігор Мельников.


09 травня 2019 15:38
'site2018:subscribe.form' is not a component