Ольга Пікула: Реалізація програми Олександра Вілкула гарантує захист кожному українцеві

Ольга Пікула: Реалізація програми Олександра Вілкула гарантує захист кожному українцеві

Програма «Мир та Розвиток: чотири кроки до успіху» відображає інтереси всіх громадян України та є дорожньою картою розвитку країни. Про це заявила депутат Маріупольської міської ради Ольга Пікула під час Першого всеукраїнського форуму «За мир та розвиток», на якому опозиційні сили офіційно висунули Олександра Вілкула кандидатом в Президенти України.

За її словами, унікальність передвиборчої програми Олександра Вілкула відображає весь його накопичений досвід. «Він дійсно гідний кандидат на пост Президента України, який почав свій трудовий шлях простим помічником машиніста і досяг високих постів в уряді країни», – відзначила опозиціонер.

Також депутат спростувала інформацію про розкол ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. «Наша партія оновилася, і ми отримали ще більше прибічників та прихильників з усіх регіонів України», – додала політик.

Ольга Пікула відмітила, що в програмі Олександра Вілкула відображені інтереси усіх громадян країни. «Програма гарантує створення умов для розвитку середнього та малого бізнесу, чіткі кроки для реформування судової, податкової системи, а також захист українських сімей. Реалізація цієї програми дозволить з оптимізмом дивитися в майбутнє кожному українцю», – резюмувала вона.
22 січня 2019 13:23
'site2018:subscribe.form' is not a component