Олег Качур: Програма Олександра Вілкула – чіткий та конкретний план порятунку України

Олег Качур: Програма Олександра Вілкула – чіткий та конкретний план порятунку України

Саме Олександр Вілкул є тією людиною, у якої є сили, можливості та професійна команда, щоб виправити складну політичну, економічну та соціальну ситуацію в Україні, які склалися в результаті п'ятирічного бездарного та непрофесійного правління. Про це під час зустрічі з працівниками заводу шампанських вин в Бахмуті заявив Олег Качур - довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула.

Він ознайомив присутніх з основними напрямками програми кандидата в Президенти від опозиції та шляхами її реалізації. «Зокрема, одне з головних питань в даній програмі - це припинення військових дій, встановлення миру та вирішення спірних питань по Донбасу. Це перший і найважливіший крок до розвитку України», - заявив Олег Качур.

Також він зазначив, що в Програмі Олександра Вілкула величезне значення надається відродженню економіки. «Те, що з нею зробили за п'ять років, важко описати нормальними словами. Закрито сотні підприємств, скорочені тисячі робочих місць, рівень виробництва знизився в десятки разів. Все це призвело до того, що мільйони українців не в силах заробити на життя собі та своїм родинам в Україні, тому змушені виїжджати за кордон, виконувати там найбільш некваліфіковану роботу. Країна втрачає фахівців, працездатних людей, які могли б вкладати свої сили та знання в розвиток національної економіки», - акцентував Олег Качур.

Зважаючи на це, одним з головних кроків передвиборчої програми Вілкула є відродження промислових підприємств, які ще не так давно складали основу національної економіки. Це забезпечить створення нових робочих місць, випуск конкурентоспроможної продукції, підвищення заробітних плат та поліпшення рівня життя кожного українця.

Також політик підкреслив, що в програмі Вілкула передбачається зміна системи оподаткування як фізичних, так і юридичних осіб. «Наприклад, в перші 2 роки буде введена система «15/15/15»: 15% - податок на доходи фізичних осіб, 15% - ПДВ та 15% - податок на прибуток підприємств. Після передбачається знизити цифри до 12%, щоб зацікавити та залучити іноземних інвесторів для підйому національної економіки», - сказав Олег Качур.

Не оминув він увагою і соціальну сферу. Питання «соціалки» особливо важливі, адже вони стосуються кожного громадянина незалежно від віку, фаху та політичних переконань. Бравурні заяви нинішньої влади про підвищення заробітних плат та пенсій виглядають насмішкою над людьми. Якщо виплати підвищили на 5-14%, то вартість товарів, послуг та «комуналки» зросла в рази.

«Як свідчить східна мудрість «Скільки не говори «халва, халва», а в роті солодше не стане». Наслідки соціального геноциду нинішньої влади відчув на собі практично кожен громадянин України. Все це буде кардинально змінено після виборів. Країна знову почне піклуватися про людей, а не переводити їх», - підкреслив опозиціонер.

Олег Качур закликав учасників зустрічі 31 березня в своєму виборі керуватися насамперед розумом. «Майбутні вибори - це не тільки вибори Президента, що само по собі важливо. Це вибір майбутнього для себе, своїх дітей, онуків, рідних та близьких, це вибір для країни, в якій нам усім ще жити», - резюмував опозиціонер.

21 лютого 2019 19:38
'site2018:subscribe.form' is not a component