Окружком 105-го округу остаточно підтвердив перемогу Вікторії Гриб над Сергієм Медведчуком

Окружком 105-го округу остаточно підтвердив перемогу Вікторії Гриб над Сергієм Медведчуком

Окружна виборча комісія 105-го округу (Луганська область) завершила всі процедури, пов'язані з встановленням результатів голосування та зафіксувала остаточну перемогу кандидата в народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вікторії Гриб над представником «Опозиційної платформи - За життя» Сергієм Медведчуком. Розрив між першим та другим місцем склав 7,95%. За Вікторію Гриб проголосувало 39,63% виборців, за Сергія Медведчука - 31,68%. Вікторія Гриб перемогла Сергія Медведчука за підсумками голосування на всіх ділянках 105-го округу.

Раніше за ініціативою Медведчука на виборчій дільниці №405 тричі проводився перерахунок голосів. В результаті виявилося, що за Вікторію Гриб проголосувало на дві особи більше, ніж було спочатку зазначено в протоколі.

Таким чином, окружна виборча комісія завершила всі необхідні процедури для встановлення підсумків голосування та відправила оригінальні паперові протоколи з мокрими печатками безпосередньо в Центральну виборчу комісію.

Вікторія Гриб подякувала своїм прихильникам за підтримку та запевнила, що в новому парламенті зробить все можливе для розвитку Донбасу та якнайшвидшого відновлення мирного життя в Україні.

«Я рада, що не дивлячись на численні перерахунки голосів та затягування процесу підведення підсумків голосування з боку Медведчука та його людей в комісіях, окружком, нарешті, підвів підсумки виборів. Це не тільки моя перемога. Це перемога всіх жителів міста Щастя, які надали мені довіру. Я вдячна за підтримку та обіцяю зробити все, що в моїх силах, для розвитку міста та всього регіону», - заявила Вікторія Гриб.


26 липня 2019 17:20
'site2018:subscribe.form' is not a component