Одеські представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ закликають керівництво міста, області, Нацполіції не допустити провокацій під час концертів Михайла Жванецького

Одеські представники ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ закликають керівництво міста, області, Нацполіції не допустити провокацій під час концертів Михайла Жванецького

Соціально небезпечні елементи, які прикриваються патріотичними гаслами та є фігурантами кримінальних розглядів, дозволяють собі публічні заклики-образи на адресу поважних осіб, звинувачуючи їх в «кремлівських провокаціях». Про це заявила журналіст, громадський діяч, довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула Світлана Фабрикант.

Причиною цієї заяви став заклик одного з місцевих радикалів скасувати українські концерти Михайла Жванецького, якого з нагоди його 85-річного ювілею відзначило нагородою керівництво Російської Федерації.

Світлана Фабрикант підкреслила, що радикали під надуманим приводом продовжують свої спроби роз'єднувати людей. «Ми виїжджаємо за межі міста і з неприхованою гордістю говоримо і чуємо про себе – «О! Одеса, одесити». І в цьому єднанні, в цій легенді є величезна заслуга Жванецького. Ми не сміємо говорити про велику людину в подібному тоні. Вся Одеса з величезною любов'ю та повагою ставиться до Михайла Жванецького. Ті, хто виступають із закликом протестувати проти виступу одеської легенди, навіть хваляться тим, що «не читали» його творів. Дуже легко судити, не читаючи. Наскільки Михайло Михайлович був провидцем: «Мислити дуже важко, тому більшість людей судять». Радикали весь час намагаються спровокувати нас усіх, хоча в даній ситуації те, що відбувається, схоже на байку іншого класика «Слон і Моська», – заявила довірена особа кандидата в Президенти від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександра Вілкула.

Депутати різних рад від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ обурені тим, що соціально небезпечні елементи, які прикриваються патріотичними гаслами і є фігурантами кримінальних розглядів, дозволяють собі публічні заклики-образи на адресу поважних осіб, звинувачуючи їх в «кремлівських провокаціях».

Представники опозиції закликають керівництво міста, області та Нацполіції вжити необхідних заходів щодо забезпечення громадського порядку та відповідного чинному законодавству реагування на можливі провокації радикально небезпечних елементів. Концерт Почесного громадянина України, прославленого письменника-сатирика, президента Всесвітнього клубу одеситів Михайла Жванецького відбудеться 21 березня 2019 року в Одесі.
11 березня 2019 13:57
'site2018:subscribe.form' is not a component