Одесские оппозиционеры подвели итоги президентских выборов

Одесские оппозиционеры подвели итоги президентских выборов

4 квітня в прес-центрі інформагентства «Контекст-Причорномор'я» (м. Одеса) відбулася прес-конференція «Підсумки виборів» представників ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

Олександр Орлов, депутат Одеської міськради, голова міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, начальник виборчого штабу Олександра Вілкула в Одесі, почавши прес-конференцію з одеськими журналістами, заявив, що більше 30 тисяч місцевих жителів віддали свої голоси за Олександра Вілкула. «Ми щиро дякуємо всім виборцям. Наше завдання – створити всі умови для зміни влади в Україні та, перш за все, – підготуватися до парламентських виборів. Ми пропонуємо одеситам доєднатися до нас, влитися до нашої команди. 21 квітня закінчується одна з битв – це лише епізод цілої війни за майбутнє України. Сподіваємося, воно буде світлим і безхмарним. Давайте будемо боротися за нього разом!» – підкреслив опозиціонер.


Богдан Гіганов, депутат Одеської міськради, начальник виборчого штабу Олександра Вілкула в Приморському районі м. Одеса, акцентував, що один з головних векторів діяльності опозиції – повна децентралізація. «Ми шукаємо ініціативних одеситів з бажанням все змінити. Нинішні «менеджери», які керують державою, повинні бути замінені. Наша модель розвитку держави залежить від тих, з кого складається парламент. Необхідно демонтувати сформовану систему. Люди хочуть змін. І ми впевнені, що нам вдасться досягти масштабних і ефективних змін на краще!» – заявив політик.

Сергій Червяков, депутат Одеської облради, начальник виборчого штабу Олександра Вілкула в Малиновському районі м. Одеса, доповнив думку колег: «Я хотів би подякувати всім. Але при цьому, висловлюю свою стурбованість деякими порушеннями, які, на жаль, були помічені в ході виборів президента України. Наприклад, за 20 хвилин до закінчення голосування на 8-ми дільницях було відключено світло. Але завдяки спостерігачам ми врегулювали ситуацію», – розповів депутат.


Олександр Щелчков, начальник виборчого штабу Олександра Вілкула в Київському районі м. Одеса, прокоментував ситуацію, що передувала виборам в місті: «За тиждень до виборів списки виборців були остаточно готові. Однак, їхня якість була низькою. Багато людей не знаходили себе в списках. Ми робили все можливе, для того, щоб все пройшло законно».

Богдан Гіганов також підкреслив, що високий відсоток тих, хто голосував за Володимира Зеленського – це голосування протестного електорату. «Поки що чинний президент не дав суспільству того, що обіцяв. Ми не хочемо знову бути країною, яка кимось управляється. Ми хочемо мати країну, яка має рівноправні відносини із Заходом та Сходом», – підкреслив він.

05 квітня 2019 17:01
'site2018:subscribe.form' is not a component