Одеська міська та обласна організації «Опозиційною платформи - За життя» в повному складі приєдналися до ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Одеська міська та обласна організації «Опозиційною платформи - За життя» в повному складі приєдналися до ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

«Опозиційну платформу - За життя» покинули всі партійні організації Одеської області. Відповідну заяву зробив сьогодні голова обласної організації партії «За життя» Микола Пундик під час прес-конференції в Одесі. За словами Миколи Пундика, таке рішення було одноголосно підтримано на зборах обласної, міської та районних партійних організацій.

Основною причиною цього вчинку, за його словами, стало те, що до прохідної частини списку включені такі люди, як головний по забудові Києва Вадим Столар, «смотрящий» від Порошенка, та його команда, а також одіозний політик з відверто профашистськими поглядами Ілля Ківа.

«Одеська регіональна організація «Опозиційної платформи - За життя» неодноразово звертала увагу на те, що реальна діяльність керівництва партії не відповідає тим цілям та завданням, які ставилися під час її створення, і не відображає інтереси громадян, які пов'язували з партією свої надії. На жаль, практика чиновницького, управлінського самоуправства та самодурства не тільки не припинилася, а й навпаки, після президентських виборів вона увійшла в систему. Партія фактично перетворилася в приватну лавочку, в якій в роздріб та оптом торгують усім: місцями в списку, виборчими округами, посадами та регіональними партійними організаціями», - зачитав відкриту заяву Микола Пундик.

«Сьогодні настав момент, коли терпіти стало неможливо. Включення в прохідній частині списку відвертих посібників минулої влади, відвертих нацистів унеможливлює наше подальше перебування в даній організації. Наше рішення затверджено як одноголосне. Ми заявляємо про своє приєднання та закликаємо наших прихильників голосувати за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК », - підсумував голова обласної організації партії «За життя».

26 червня 2019 12:45
'site2018:subscribe.form' is not a component