Звернення партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - Партія миру та розвитку» до дипломатичних представництв ЄС, країн Євросоюзу, США, міжнародних організацій щодо спроб радикалів зірвати зустріч з виборцями єдиного опозиційного кандидата

Звернення партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - Партія миру та розвитку» до дипломатичних представництв ЄС, країн Євросоюзу, США, міжнародних організацій щодо спроб радикалів зірвати зустріч з виборцями єдиного опозиційного кандидата

Президентська передвиборна кампанія в Україні проходить в умовах повного розгулу радикалізму та правого екстремізму.

У п'ятницю, 1 лютого, група радикально налаштованих молодих людей у ​​камуфляжі та балаклавах захопила будівлю Палацу культури та намагалася зірвати зустріч кандидата в Президенти від «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ - Партії миру та розвитку» Олександра Вілкула з жителями селища Мангуш Донецької області. На зустріч з кандидатом прийшли до півтисячі людей.

Радикали увірвалися у фойє будівлі й почали виштовхувати звідти людей. Потім вони заблокували всі входи до приміщення, після чого знищили всю агітаційну продукцію. Присутні під час захоплення правоохоронці бездіяли, не зробивши абсолютно нічого для захисту людей від свавілля бандитів.

Вже за кілька годин в Бердянську радикали проникли в ДК «Софіт», де планувалася зустріч Вілкула з жителями міста. Бойовики почали влаштовувати безлади, блокували двері, зламавши одну з них. Нехтуючи попередженнями поліції, бойовики продовжили безчинства. Вони повністю заблокували входи в ДК, де зібралася повна зала містян. За словами очевидців, більша частина нападників - підлітки й молодь 18-20 років.

Партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - Партія миру та розвитку» звертається до міжнародного співтовариства з тим, щоб вплинути на чинну владу та запобігти сповзанню України в екстремізм та радикалізм. Ми вважаємо, що влада причетна до нападу радикалів на політичного опонента чинної влади.

Партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - Партія миру та розвитку» вимагає негайної реакції влади та просить дипломатичні представництва іноземних держав здійснити необхідний тиск.

Всі випадки нападів на опозиційного кандидата будуть зафіксовані та передані міжнародним місіям спостерігачів на президентських виборах-2019. Забезпечення безпеки учасників виборів - це показник, наскільки незахищеними почуваються в Україні пересічні громадяни. Напади, залякування, погрози та політичні вбивства - ось багаж, з яким влада йде після п'яти років «правління».

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - Партія миру та розвитку» наполягає на тому, що для припинення розгулу радикалізму необхідна тільки політична воля, якої у чинної влади ніколи не було. Але ми віримо в швидку зміну цього безпорадного курсу на виборах та в те, що мир і безпека знову повернуться в Україну.

01 лютого 2019 17:59
'site2018:subscribe.form' is not a component