Миколаївські опозиціонери вимагають від міської влади організувати обрізку сухостою

Миколаївські опозиціонери вимагають від міської влади організувати обрізку сухостою

Заява фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Миколаївській міській раді

У понеділок, 11 березня, в Миколаєві відбулася чергова надзвичайна подія, причиною якої стало невиконання керівництвом Департаменту ЖКГ своїх функціональних обов'язків. А саме: на маршрутку №89 під час руху впало сухе дерево, в результаті двох дітей забрала швидка допомога.

При цьому всього тиждень тому на вул. Великій Морській сухе дерево впало на автомобіль, що рухався. Більше того, кількість повалених за останній час сухих дерев в місті спричинило за собою виникнення такого поняття як «деревопад».

Як стало можливим, що при величезному фінансуванні Департаменту ЖКГ (близько 600 мільйонів гривень – найбільші вкладення) відповідальні чиновники не організували роботу, за яку отримують подвійні та потрійні премії? Як стало можливим, що сотні мільйонів гривень випливають з кишень мешканців Миколаєва і розтікаються по підлозі кабінетів профільного віце-мера і директора Департаменту житлово-комунального господарства? Як стало можливим, що найдорожчий напрям – це не охорона здоров'я, не освіта, не культура, а житлово-комунальне господарство, при цьому саме в цьому напрямку панує найбільша розруха?

Ми вимагаємо, щоб віце-мер з питань ЖКГ негайно організував роботу по обрізці сухостою в місті, яку він не хотів виконувати протягом декількох років!

Ми вимагаємо, щоб Департамент ЖКГ, врешті-решт, виконав те, заради чого був створений.

Ми вимагаємо, щоб той звіт про роботу Департаменту ЖКГ, від якого профільні чиновники відмахуються вже більше року, зрештою, був представлений на сесії міської ради.

11 березня 2019 17:54
'site2018:subscribe.form' is not a component