Микола Силін: Завдяки регіональному фінансуванню запорожці отримають якісну медичну допомогу

Микола Силін: Завдяки регіональному фінансуванню запорожці отримають якісну медичну допомогу

Через провальність реформ т. в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, відсутність реальної державної підтримки, медична галузь залишилася віч-на-віч зі своїми проблемами. Модернізацію медичних установ проводять за рахунок місцевих бюджетів і фондів депутатів. Про це розповів депутат Запорізької міськради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Микола Силін.

За словами депутата, медична реформа Уляни Супрун не тільки не змогла вирішити вже існуючі проблеми галузі, а й примножила їх кількість.

Микола Силін підкреслив, провальність цієї «реформи» призвела до того, що модернізацію медичних установ проводять за рахунок місцевих бюджетів і фондів депутатів. Медична галузь залишилася віч-на-віч зі своїми проблемами, так і не отримавши реальної державної підтримки. Як приклад він навів катастрофічний стан запорізьких лікарень, які потребують ремонтів, оновлення обладнання та заміни меблів в палатах.

Микола Силін зазначив, для того щоб запорожці змогли отримати якісне медичне обслуговування та лікування, його депутатський фонд передав сертифікат на 100 тисяч гривень до міської лікарні №6. Ці кошти спрямовані на придбання спеціальних ліжок для пацієнтів неврологічного відділення. Так звані «трансформери» допоможуть людям після інсульту лікуватися в більш комфортних умовах.

«У цій лікарні є два спеціалізовані неврологічні відділення, де лікарі рятують життя людей, які перенесли інсульт, а потім проводять реабілітацію. У ній працюють лікарі із золотими руками. І я, як глава ветеранської організації, знаю, що лікарі тисячі разів рятували життя людей. Тому я вважаю своїм обов'язком підтримати цю лікарню», – розповів депутат.

Микола Силін акцентував увагу на тому, незважаючи на відсутність державної підтримки та всі труднощі, органи місцевого самоврядування крок за кроком вирішують всі проблеми міста. Була поліпшена транспортна сфера, відкриті нові маршрути, відремонтовано чимало доріг. «І, звичайно, в пріоритеті – поліпшення стану лікарень міста, в яких запорожці зможуть отримувати кваліфіковану допомогу в комфортних умовах», – підкреслив Микола Силін.


14 березня 2019 19:25
'site2018:subscribe.form' is not a component