Миколаївці відзначили День Перемоги разом з командою ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Миколаївці відзначили День Перемоги разом з командою ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

У День Перемоги команда миколаївських опозиціонерів постаралася об'єднати якомога більше миколаївців, для яких 9 Травня - це не день скорботи і не просто дата в календарі. А це день, який означає Велику Перемогу над найбільшим в історії людства злом - нацизмом.


Для містян були організовані польові кухні та невеликі концерти за участю талановитих творчих колективів міста. Місця для святкування розгорнули на площі Перемоги. Тут Артем Грозов та В'ячеслав Янков створили дійсно святкову атмосферу. А з ветераном війни Пономаренко Іваном Антимоновичем - раз у раз просили сфотографуватися школярі.


Іван Антимонович - учасник берлінської битви. На його грудях - 2 ордена Вітчизняної війни, 3 медалі за відвагу, орден Червоної Зірки. У 17 років йому довелося піти на фронт. А повернувся - з перемогою!

Пощастило повернутися живим і Козловському Сергію Олександровичу. У мікрорайоні Соляні депутат Олександр Маликін зібрав жителів на святкування, щоб люди могли особисто подякувати своєму героєві. Згадуючи про події того часу, Сергій Олександрович сказав: «Хочу вас привітати з Днем Перемоги. А ще хочу, щоб мир був нашій українській землі».

 Для жителів Намив Павло Зоткін та Дмитро Жвавий щорічно організовують великий концерт з польовою кухнею. Місцеві знають, що кожне 9 Травня вони всі разом зустрічаються біля ФОКу. Тут же Дмитро Жвавий зачитав вірші, які були написані персонально кожному ветерану, з вдячністю до їх подвигу.


У Центральному районі у дворі біля будинку на Чкалова, 100 депутат Ігор Копійка теж організував для жителів свято - в колі сусідів люди згадували розповіді своїх рідних, цитували листи, що залишилися в сімейних архівах, і кожен говорив те, що живе в серці: «Найголовніше - це мир».

На кожному із заходів люди підходили до лідера миколаївських опозиціонерів Ігоря Дятлова. Дякували за те, що цінує 9 Травня не як день скорботи, а саме як День Перемоги, розповідали про своїх рідних, які не повернулися з поля бою, а також про те, що переказували їм батьки, яким вдалося прийти з тієї війни живими.

Спільно з однодумцями-меценатами організували святкування також в парку Народний Сад (колишній Петровського), допомогли в організації в парку біля «Юності».


Не забули й про найвіддаленіший район міста - Корабельний. Тут перед торговим центром Depot зібралося кілька сотень місцевих жителів, і всі були об’єднані однією ідеєю - гордістю за свій народ, який переміг у Великій Вітчизняній війні.

А почався день 9 Травня для команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вже традиційно - біля меморіалу загиблим воїнам, який розташований на старому кладовищі. Це величний монумент, незаслужено забутий в останні роки. Тут покояться понад 900 воїнів, полеглих в боях за визволення міста. Чотири кургани в формі вічного вогню, 23-метровий обеліск і сотні прізвищ загиблих миколаївців на плитах пам'яті.

Влада, на жаль, забула про існування цього пам'ятного комплексу. Але команда однодумців вже 5 років в переддень свят проводить тут суботник, готуючи монумент до святкування Дня Перемоги.

Так і в цьому році - вичистили територію від зарослої трави, привели до ладу плити з прізвищами, кургани, вимили і вичистили меморіал. І 9-те травня депутати команди Ігоря Дятлова, соратники і прихильники поклали квіти до меморіалу, вшанувавши пам'ять усіх, хто не повернувся, віддавши своє життя за майбутній мир.


Разом з однодумцями квіти до монументу поклав полковник авіації, бойовий льотчик-винищувач Сазоненко Василь Іванович. Довгожитель, 92 роки, під час Великої Вітчизняної війни він відчував перші покоління винищувачів "Су" і краще за всіх пам'ятає, що мир - це головна цінність в усі часи.

Ігор Дятлов, вітаючи містян з 9 Травня, зазначив:

«Для нас день 9 Травня - це найбільше свято зі сльозами на очах. Вітаю всіх з цим святковим днем! Найбільше нашій країні потрібні мир і розвиток».

10 травня 2019 17:59
'site2018:subscribe.form' is not a component