Миколаївська організація «Опозиційної платформи – За життя» заявила про вихід із партії Бойко-Медведчука і закликала голосувати за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Миколаївська організація «Опозиційної платформи – За життя» заявила про вихід із партії Бойко-Медведчука і закликала голосувати за ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Миколаївська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» заявила про вихід із партії Бойко-Медведчука і закликала своїх прихильників голосувати на парламентських виборах за партію «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».

Причиною такого вчинку стало те, що до прохідної частини списку партії «Опозиційна платформа – За життя» включені люди з команди Петра Порошенка та одіозний націоналіст Ілля Ківа. Члени Миколаївській організації «ОПЗЖ» звинуватили керівництво партії в змові з командою колишнього президента. Такі дії, на думку миколаївських опозиціонерів, не відповідають цілям і завданням політсили.

«Останні події з формуванням партійного списку показали: партія «За життя» повністю відмовилася від раніше заявлених принципів, стала слухняним виконавцем волі попередньої влади», – йдеться в заяві регіональної організації «Опозиційної платформи – За життя».

В регіональному осередку партії заявили, що керівництво політсили в особі Вадима Рабиновича і Сергія Льовочкіна надало команді Порошенко третину умовно прохідної частини списку. «На яких умовах в списку з'явилися люди з абсолютно чужою нам всім, в першу чергу, величезній кількості членів партії, ідеологією – не важливо. Не будемо припускати, що керівництво партії отримало якісь фінансові вигоди. Важливо інше – так звана партія «Опозиційна платформа – За життя» перестала існувати як сила, на яку можуть розраховувати виборці. Сьогодні це – не опозиційна і не партія», – додали в партійній організації.

«У Миколаївській регіональній організації проведено збори представників всіх районних та міських партійних організацій області. Ми затвердили одноголосне рішення: вийти з лав партії «За життя», яка втратила нашу довіру. На виборах 21 липня ми закликаємо прийняти відповідальне і зважене рішення і підтримати єдину політичну силу, яка відображатиме і захищає інтереси народу України – «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», – наголошується в заяві.


08 липня 2019 16:03
'site2018:subscribe.form' is not a component