Микита Шенцев: Мовний закон необхідний Порошенку для мобілізації прихильників напередодні парламентських виборів

Микита Шенцев: Мовний закон необхідний Порошенку для мобілізації прихильників напередодні парламентських виборів

Напередодні першого туру президентських виборів Петро Порошенко та його команда агітували гаслом «Віра, мова, армія». Однак потім зрозуміли, що зробили помилку, і різко змінили спрямованість передвиборчої кампанії, вважає керівник Харківської міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, депутат обласної ради Микита Шенцев.

«Ця програма скорочувала електоральну базу президента за рахунок прихожан та прихильників УПЦ, великої кількості російськомовного населення та громадян, які не вважають великим досягненням п'ятирічний військовий конфлікт на Донбасі. Результати першого туру підтвердили помилку команди президента. Щоб остаточно не обвалити свій рейтинг, Порошенко прийняв рішення призупинити розгляд в парламенті мовного закону», - зазначив Микита Шенцев.

За словами депутата, Петро Порошенко програвши вибори, використав час, що залишився йому на посаді президента, щоб все-таки продавити закон про мову. «Це закон не про захист державної мови. Фактично, це закон про заборону використовувати інші мови всюди, окрім побуту. Таким чином, Порошенко хоче напередодні парламентських виборів розколоти суспільство і мобілізувати радикально налаштовану групу для підтримки своєї партії», - зазначив Микита Шенцев.

На його думку, навіть розгромний програш на виборах не навчив Петра Порошенка чути людей. «Йому вигідно грати на хворому для людей питанні, щоб знову посіяти зерна розбрату в українському суспільстві, яке тільки-но почало об'єднуватися заради майбутнього країни. Підсумки виборів - найкраще тому підтвердження. Українці втомилися від постійного поділу на хороших і поганих, на тих, які говорять правильною та неправильною мовою, на тих, які відвідують правильні чи неправильні церкви. Вони хочуть жити в єдиній країні, де кожен, як і закріплено в Конституції, може вільно розмовляти будь-якою мовою та ходити до церкви за покликом душі і серця», - підкреслив Микита Шенцев.

Він також зазначив, що Верховна Рада зараз в першу чергу повинна розглядати життєво важливі питання для країни. Зокрема, про зниження тарифів, підтримки економіки та відновлення миру.

25 квітня 2019 12:09
'site2018:subscribe.form' is not a component