Микита Шенцев: Більшість кандидатів в президенти України переслідують свої політичні цілі, а не прагнуть покращити життя громадян

Микита Шенцев: Більшість кандидатів в президенти України переслідують свої політичні цілі, а не прагнуть покращити життя громадян

На думку депутата Харківської облради, керівника Харківської міської організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Микити Шенцева, нинішня виборча кампанія обіцяє стати наймасовішою за кількістю кандидатів за всю історію президентських виборів в Україні. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Кожен претендент на пост голови держави ставить перед собою цілі. Одиниці реально боротимуться за перемогу. Для інших, хто не претендує на перше місце, важливою є боротьба за «бронзу». Адже як показує досвід попередніх виборів, політик, який посів третє місце та грамотно зміг «розіграти» голоси свого електорату у другому турі, отримував високу посаду за нового президента. Наприклад, прем'єр-міністра або секретаря РНБО. Частина кандидатів «подали заявку» на ці перегони для піару своїх політичних сил з розрахунком на майбутні парламентські вибори. Ще одна частина – це горезвісні технічні кандидати, яких «покликали» ти чи інші претенденти на перемогу, щоб відвоювати частину голосів у конкурентів», – відзначив Микита Шенцев.

Як заявив політик, сьогодні багато українців відчувають розчарування в нинішній владі. Люди втомилися чекати, коли ж виконаються обіцянки, які дали п'ять років тому. «Розчарування через нездійснені надії та бажання змінити життя в країні на краще може сприяти підвищенню явки. Люди підуть на виборчі дільниці, щоб зробити свій, хоч і маленький, внесок для покращення життя в Україні. Дуже важливо 31 березня прийти і зробити свій вибір, аби ваш голос якимось чином не був використаний на користь того чи іншого кандидата без вашого відома», – підкреслив Микита Шенцев.

01 лютого 2019 17:45
'site2018:subscribe.form' is not a component