Націоналістична шайка в нахабний спосіб протягує закон про мову. Готуємо позов до суду, - Долженков

Націоналістична шайка в нахабний спосіб протягує закон про мову. Готуємо позов до суду, - Долженков

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Долженков наголосив на порушенні норм Регламенту під час розгляду в сесійному залі парламенту законопроекту про мову.

«Націоналістична шайка нахабним чином протягує законопроект про мову. Верховна Рада його ще навіть не розглянула, а вони вже паралельно намагаються змінити правки. Ми наполягаємо на дотриманні вимог Регламенту», - зауважив опозиціонер.

Олександр Долженков вкотре наголосив, що мовний законопроект є дискримінаційним та суперечить Конституції України. «Він порушує конституційні процедури та мовні права українців», - зауважив народний депутат.

Олександр Долженков заявив про підготовку позову до суду через порушення норм Регламенту та зловживання Головою Верховної Ради своїми повноваження під час розгляду законопроекту.

«Ви обіцяли, що порушень Регламенту не буде, - наголосив Долженков, звертаючись до Андрія Парубія, - Зараз Ви ініціюєте ці порушення. Я Вам особисто заявляю про те, що я подаватиму адміністративний позов проти Ваших дій як Голови ВР, який зловживає службовим становищем, для того, щоб в порушення процедури регламенту прийняти цей закон. Закон, який створює мовне гетто, підштовхує до тотальної насильницької українізації», - наголосив Долженков.

25 квітня 2019 10:54
'site2018:subscribe.form' is not a component