Наталія Начар'ян: Тільки у Олександра Вілкула є знання, досвід і команда, щоб зробити Україну успішною країною

Наталія Начар'ян: Тільки у Олександра Вілкула є знання, досвід і команда, щоб зробити Україну успішною країною

Керівник фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в міськраді Дніпра Наталія Начар'ян на прес-конференції в ІА «МІСТ-ДНІПРО» заявила, що програма Олександра Вілкула «Мир і розвиток: 4 кроки до успіху» дозволить вивести Україну з кризи і зробити її успішною країною.

Опозиційний політик нагадала, що президентська кампанія почалася 31 грудня 2018 року. Відомо, що ЦВК вже зареєструвала 12 кандидатів, ще ряд кандидатів подали свої документи на реєстрацію.

«20 січня в Запоріжжі пройшов форум опозиційних сил «За мир та розвиток». Більше 5 тисяч учасників форуму одноголосно підтримали Олександра Вілкула як єдиного кандидата в Президенти України від опозиційних сил. На форумі Вілкул представив свою програму «Мир та розвиток: 4 кроки до успіху». Чотири кроки, які повинні привести Україну до успіху і на яких повинна зосередитися влада після президентських виборів: мир, зміна чинної Конституції, економічне зростання і соціальні відчутні результати економічного розвитку. Програма розроблена для того, щоб за 5 років не тільки вивести Україну з системної кризи, а й повернути нашу країну в 30-ку найбільш успішних економік світу», – підкреслила Наталія Начар'ян.

24 січня 2019 10:15
'site2018:subscribe.form' is not a component