Наталія Начар'ян: Опозиційні сили не повинні дозволити владі провести масштабну скупку голосів

Наталія Начар'ян: Опозиційні сили не повинні дозволити владі провести масштабну скупку голосів

На останній сесії міської ради Дніпра провладні депутати, підконтрольні меру Філатову, направили з бюджету рекордно велику суму в 140 млн гривень на матеріальну допомогу. Глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в міськраді Дніпра Наталія Начар'ян заявила, що це не що інше, як фінансування підкупу виборців на майбутніх президентських виборах.

«Наша команда на всіх рівнях – від парламенту і до місцевих рад – системно виступає проти корупції та розкрадання бюджету. Ми вимагаємо забезпечити реальний соціальний захист людей. Але це рішення – не в захист людей. Ніколи ще з бюджету Дніпра на матеріальну допомогу не спрямовували таких сум, як в рік президентських і парламентських виборів. Якщо влада хоче реально допомогти городянам, то необхідно направити ці кошти на енергозберігаючі технології, щоб знизити тарифи на теплопостачання для всіх жителів міста. А те, що мером рухає не турбота про людей, підтверджує той факт, що тарифи, які формують підконтрольні меру комунальні підприємства, продовжують зростати», – зазначила Наталія Начар'ян.

За її словами, є підстави вважати, що мер Дніпра Філатов і депутати пропрезидентських партій готують скупку голосів, щоб забезпечити потрібний Порошенку результат. «Реальний масштаб фальсифікацій на майбутніх виборах складно оцінити. Якщо тільки офіційно підконтрольні Порошенку мери витратять на це бюджетні гроші, то скільки ще буде «чорних фабрик» фальсифікації виборів. Всі опозиційні сили, які розуміють, що переобрання нинішньої влади призведе до повного краху країни, повинні об'єднати зусилля. Ми будемо привертати увагу міжнародних демократичних інституцій, спостерігачів, щоб захистити чесний вибір людей», – підкреслила глава фракції опозиціонерів Дніпра.

«Нинішня влада – пропрезидентська коаліція в парламенті та провладні депутати на місцях – за останні п'ять років зробила людей жебраками. Вони продовжують наживатися на війні, відбирають у людей останні гроші колосальними тарифами і цінами. Після перемоги на виборах Олександра Вілкула та ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ми відновимо мир, економіку, приймемо нову Конституцію, повернемо людям відібрані соціальні гарантії. Держава буде працювати на благо простих людей, а не чинуш, що дорвалися до влади, як це відбувається зараз», – резюмувала Наталія Начар'ян.

Відзначимо, ще в 2016 році фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в міськраді Дніпра запропонувала реальний механізм зниження тарифів на водо- і теплопостачання для городян до рівня 2015 року. Різницю між поточними тарифами і тими, які діяли в 2015 році, постачальникам послуг повинні були компенсувати з міського бюджету. Але міська влада не дозволяє реалізувати ініціативи опозиції щодо захисту людей.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року мер Дніпра Філатов в інтересах підконтрольних йому керуючих компаній в три рази підняв квартплату для багатоквартирних будинків, де не створили ОСББ. Жителі цих будинків отримали платіжки за новими завищеними цінами за тарифом нібито з ліфтом, навіть якщо ліфта в будинку немає.

З січня 2019 року тарифи на тепло для дніпрян виросли на 16%. Крім того, рішенням виконкому міськради практично втричі підвищили тариф на вивезення твердих побутових відходів.

31 січня 2019 12:41
'site2018:subscribe.form' is not a component