Наша мета в новому складі парламенту – мир в Україні, розвиток економіки та підвищення рівня життя людей, – Євгеній Мураєв

Наша мета в новому складі парламенту – мир в Україні, розвиток економіки та підвищення рівня життя людей, – Євгеній Мураєв

Цілі партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК для участі в парламентських виборах – встановлення миру в Україні, нова індустріалізація, підйом економіки і підвищення рівня життя українців. Про це заявив один з лідерів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, народний депутат Євгеній Мураєв на брифінгу після подачі документів до Центральної виборчої комісії для участі партії в парламентських виборах.

За словами Мураєва, підйом економіки і підвищення рівня життя українців стануть пріоритетними питаннями для ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Наше завдання – це нова індустріалізація, підйом економіки і підвищення рівня життя українців, інакше ми втратимо все своє населення, яке зараз працює у всіх країнах, крім України. Як це робити – ми знаємо», – заявив Євгеній Мураєв.

Він додав, що ще однією метою ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є забезпечення широкого представництва регіонів у новому складі парламенту.

«У нашій команді мери великих міст – від Ужгорода до Харкова, Одеса, Запоріжжя, Павлоград, колишній Кіровоград, близько сімдесяти чоловік. Це люди, які не з чуток знають проблеми своїх територій, і знають, як захищати інтереси своїх громад. Також в нашій команді керівники великих підприємств, багатотисячних колективів, які зробили бізнес успішним, створювали робочі місця. Я вважаю, що цей досвід зараз необхідний», – підкреслив Євгеній Мураєв.

Він підкреслив, що команда ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ готова працювати на благо країни. «Ми здатні підсилити будь-яку команду, будь-який уряд, тому що до наших результатів можна доторкнутися руками. Ми готові працювати для своєї країни. Якщо країна буде рухатися в сторону миру, в сторону розвитку, в першу чергу, економіки і підвищення рівня життя людей, звичайно, ми підставимо своє плече і зробимо все можливе, щоб Україна відбулася. Ми зацікавлені в цьому, Україна – це наш дім», – резюмував Євгеній Мураєв.

20 червня 2019 17:03
'site2018:subscribe.form' is not a component