Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ прибули в Старобільський районний суд Луганської області, аби взяти на поруки Олександра Єфремова

Народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ прибули в Старобільський районний суд Луганської області, аби взяти на поруки Олександра Єфремова

Народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Вілкул, Дмитро Шенцев, Тетяна Бахтеєва та Олексій Білий сьогодні, 21 січня 2019 року прибули до Старобільського районного суду Луганської області, щоб взяти на поруки народного депутата кількох скликань Олександра Єфремова, який вже понад півтора року утримується в СІЗО без суду та доведеної провини.

У своїх заявах на адресу Старобільського суду народні депутати підкреслюють, що слідство у відкритому в грудні 2016 року кримінальному провадженні проти Олександра Єфремова до сих пір не завершено, що не може не викликати занепокоєння.

На думку народних депутатів, Олександр Єфремов зможе належним чином виконувати свої процесуальні зобов'язання в рамках судового процесу та без утримання під вартою, тому звернулися до суду з клопотанням щодо видачі його на поруки.

Нагадаємо, з порушених проти Олександра Єфремова в 2014-2016 рр. кримінальних справ дві (за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та зловживання владою) закриті за судом через відсутність складу злочину.

За сфабрикованим в 2016 р. звинуваченням в посяганні на територіальну цілісність держави та держзраду, через яке в порушення норм Кримінально-процесуального кодексу Олександру Єфремову продовжують запобіжний захід та утримують під вартою, до теперішнього часу прокуратурі також не вдалося зібрати та пред'явити докази провини, незважаючи на два роки розслідувань та величезну кількість свідків з боку звинувачення. Фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ висловлює свою підтримку Олександру Єфремову та вважає процес проти нього політично мотивованим.

21 січня 2019 12:32
'site2018:subscribe.form' is not a component